life on top s01e01 sister act hd full episode https://anyxvideos.com xxx school girls porno fututa de nu hot sexo con https://www.xnxxflex.com rani hot bangali heroine xvideos-in.com sex cinema bhavana

Relacja: Śląsk Wrocław – Polonia Warszawa (2:2)

Promuj nasz portal - udostępnij wpis!

Śląsk Wrocław zremisował z Polonią Warszawa 2:2 (1:0) w meczu 9. kolejki Ekstraklasy. W doliczonym czasie gry  wynik ustalił strzałem głową Przemysław Kaźmierczak.

Na początku spotkania pierwsze skrzypce odgrywali Wrocławianie. Już w pierwszej minucie Argentyńczyk Vuka Sotirovica Cristian Diaz nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem Polonii. W piętnastej minucie goście mieli swoją pierwszą dogodną sytuację. Po podaniu Euzebiusza Smolarka do Adrian Mierzejewski, który wysuną się na czystą pozycję niestety nie zdobywa bramki dzięki dobrej interwencji debiutującego bramkarza Śląska Wojciecha Kaczmarka. Aż do 42 minuty kibice musieli czekać na pewne emocje. Po dośrodkowaniu w pole karne przez  Sebastiana Milę piłkę trafia Przemysław Kaźmierczak, lecz to Piotr Celeban umieszcza piłkę w siatce co daje prowadzenie dla Śląska.

Od początku drugiej połowy ostro do gry zabrali się goście. Po kilku niewykorzystanych akcjach w 60 minucie udaje im się wyrównać. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzałem głową pokonuje bramkarza Śląska Dariusz Pietrasiak. W 67 minucie meczu dogodnej sytuacji do obrania prowadzenia nie wykorzystuje zawodnik gospodarzy Sebastian Mila, który strzela wprost w ręce bramkarza gości. W 75 minucie kolejny gol dla Polonii Warszawa. Silnym strzałem z 30 metrów Bruno Coutinho zaskoczył bramkarza wrocławian, piłka odbita od słupka ląduje w siatce, był to drugi celny strzał i zarazem drugi gol dla gości. Goście kontrolują ostatnie minuty spotkania. Śląsk gra kompletnie bez pomysłu. Zanosi się na czwarty mecz wrocławian bez zwycięstwa u siebie. Lecz wszystko zmienia się już w doliczonym czasie gry. Po dośrodkowaniu od Mili Kazimierczak uderza piłkę głową i lobem pokonuje bramkarza Polonii co ustanawia wynik remisowy. Dwie minuty po tej akcji sędzia główny kończy spotkanie.

Tego dnia stadion przy ulicy Oporowskiej zgromadził 6000 fanów piłki nożnej .Do Wrocławia zjechało się około 100 kibiców warszawskiej Polonii. Niestety po interwencji ich spotterki nie wszyscy zostają wpuszczeni na sektor gości. Na płocie wywieszają dwie fany po czym zaczynają dopingować swoją drużynę-  ciężko było im się przebić przez doping Śląska. Goście zaprezentowali skromną oprawę złożoną z kilku flag na kiju, po stronie gospodarzy brak jakiejkolwiek choreografii.

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.