Zarządcy Polin na wyścigi potępiają „antysemityzm”

W Judeopolonii/Polin nie wystarczy do zrzygania wspominać o „Holocauście” – tresura Polaków trwa w najlepsze. Trzeba również potępiać „antysemityzm” – tak nakazują panowie z garbatymi nosami, więc szabesgoje posłusznie wykonują polecenia. Jarosław Kaczyński, na jednym ze spędów smoleńskich obłąkańców, deklarował poddańczy stosunek do Lobby:

Dziś wrogowie Polski, można powiedzieć, że dzisiaj diabeł podpowiada nam pewną bardzo niedobrą receptę, pewną ciężką chorobę duszy, chorobę umysłu – tą chorobą jest antysemityzm. Musimy go odrzucać, zdecydowanie odrzucać.

Ten zdrajca nie odważył się, podobnie jak jego lewicowo-liberalni odpowiednicy, wyjaśnić swojego bełkotu z hasłem „antysemityzm”. Slowa prezesa PiS wyjaśniał jego przyboczny. Nigdzie nie ma miejsca na antysemityzm, każdy jego przejaw należy zwalczać; Jarosław Kaczyński zawsze miał takie poglądy – powiedział europoseł PiS Karol Karski.

Oddajmy głos innemu szabesgojowi. – Polska była najlepszym miejscem na świecie do życia dla społeczności żydowskich – powiedział premier Mateusz Morawiecki, zwracając się do „drogich współbraci żydowskich”. Przyznał,że Polska miała problem z antysemityzmem, a „jako zachowania naganne” określił „numerus clausus”, działalność Pogotowia Patriotów Polskich, Obozu Narodowo-Radykalnego czy Falangi.

Polacy za swoją głupotę i „gościnność” w przeszłości płacili wysoką cenę. Musimy wyciągać wnioski z przeszłości.

Na podstawie: wp.pl

judeopolonia

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , , , , ,

Podobne wpisy:

Subscribe to Comments RSS Feed in this post

Jeden komentarz

  1. Ale beka. Wskutek ostatniej gównoburzy o religię holokaustu międzynarodowi Żydzi walą w Polskę i Polaków jakby popadli w jakiś amok (mimo, że włodarze Judeopolonii wcale NIE odrzucili samej religii holokaustu, czy szerzej – czołobitności wobec Żydów, lecz pragnęli JEDYNIE uwzględnienia polskiej perspektywy, by się naród przypadkiem nie zbuntował) – a PiSuary deklarują walkę na śmierć i życie z… antysemityzmem :D . Polska polityka to cyrk na kółkach.

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*