Demokratura: Blisko pół miliona złotych za szyderczy tweet o liberalnej celebrytce

Choć demokraci na każdym kroku zapewniają o wolności wypowiedzi, pluralizmie etc. etc., to niepokorni szybko mogą poczuć karzącą rękę „sprawiedliwości”.

Pozew skierowany przez Dorotę Wellman dotyczy wpisu twitterowego Jacka Piekary z 3 października 2016 roku dotyczącego wspierania przez dziennikarkę TVN protestów kobiet przeciw zaostrzeniu przepisów o aborcji. – Do aborcji potrzebne jest zapłodnienie… Do zapłodnienia potrzebny jest seks…Dobrze wiedzieć, że Dorocie Wellman nie grozi aborcja! – stwierdził Piekara. Rozpatrujący ten pozew Sąd Okręgowy w Warszawie wydał wyrok zaocznie, bez udziału Piekary ani jego pełnomocnika. Dlaczego? Pisarz przekazał portalowi TVP.info, że pisma sądowe wysyłano na adres, pod którym nigdy nie mieszkał. Sąd uwzględnił wszystkie roszczenia Doroty Wellman – nakazał Jackowi Piekarze wykupienie skierowanych do niej przeprosin w „Gazecie Wyborczej” za 435 tys. zł, wpłacenie 25 tys. zł na jedną z fundacji oraz pokrycie 6 tys. zł kosztów procesu.

Liberalni celebryci i reszta tej „postępowej” zbieraniny popierająca zabijanie nienarodzonych dzieci zasługują jedynie na pogardę. My nie jesteśmy zaskoczeni decyzją sądu. Przecież od 1945 roku na wieloletnie więzienia skazywani są w wielu krajach ludzie, którzy nie akceptują religii Holocaustu. Czy ktoś z establishmentu protestuje? W normalnym państwie kara w ochronie dóbr powinna być zasądzana tylko wtedy, kiedy dojdzie do gróźb lub do fałszywego oskarżenia o niepopełnione czyny. W normalnym państwie nie skazuje się obywatela za opinie na temat wydarzeń historycznych. Liberalna demokracja jest ustrojem totalnej nienormalności.

Na podstawie: wpolityce.pl/tysol.pl

wellman

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Podobne wpisy:

Subscribe to Comments RSS Feed in this post

2 Komentarzy

  1. W sumie to gościu powiedział prawdę, raczej wątpię, czy ktokolwiek by ją chciał. Ostatnio coś tvn bredził o jakiejś imprezie „patriotycznych neonazistów“, a dowodem była obecnosć tvnowskich dziennikarzy, tylko nasuwa się pytanie co oni tam robili i czy to nie jest jakaś ich prowokacja. Dla nich pewnie patriotami są KODeraści, nie żebym bronił neonazizmu, ale prędzej uwierzę w „dobre“ intencje „polskich“ neonazistów wobec Ojczyzny niż popaprańców z KODu

  2. Szyderczy śmiech. Ziszcza się parcie czosnkowej nawały do przodu. Bezczelność tych krwiopijców będzie rosła. Być może ma to związek z izraelsko-amerykańską korporacją ZOG, której władcom w psychotycznym widzie, przyśniło się 65 miliardów, które można wydrzeć krajowi uprzednio przez chytrych i bezwględnych nomadów złupionemu i zniewolonemu.

    Warto sprawdzić poziom wielu wypowiedzi tefałenowskiej grubaski o „korzennym” nazwisku. Częstokroć bywały chamskie i prostackie.Piekara zadrwił z niej w inteligenty i bynajmniej nie chamski sposób. Ale dla tego elementu etnicznego już sama niezgoda z poglądami jego przedstawicieli jest co najmniej chamstwem jeśli nie antysemityzmem. Poza tym Wellman z takim nazwiskiem zawsze znajdzie w Polsce intratna posadę w mediach, by mogła tubylców uczyć „kultury”. A menora jej w… Na pewno się zmieści.

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*