Syjonistyczny fanatyk morduje w Norwegii

77 ofiar śmiertelnych, to ostatni bilans strzelaniny na wyspie Utoya i wybuchu ładunku bombowego w rządowej dzielnicy w stolicy Norwegii Oslo. W związku z tymi odrażającymi aktami terroru zatrzymano 32-letniego Andersa Behringa Breivika, którego natychmiast okrzyknięto „nacjonalistą” i „chrześcijańskim fundamentalistą”. Rzeczywistość jednak po raz kolejny jest odmienna od wyroków championów demoliberalnej wizji świata.

Anders Behring Breivik, znakomicie wykształcony, mieszkał z matką w bogatej części Oslo. Proizraelski islamofob, mason, „antyrasista”, wielbiciel Churchilla, zwolennik pedałowania oraz liberalizmu gospodarczego, fan Angielskiej Ligi Obrony (EDL), której odpowiedniczkę chciał  utworzyć w Norwegii, oraz podobnych populistycznych i fanatycznie prosyjonistycznych ruchów i polityków (Geert Wilders) w Europie, nienawidzący z jednakową siłą socjalistów, jak i „etnonacjonalistów”, czyli osób uznających narodowość/pochodzenie za fundament przynależności do danego narodu. W swoich wypowiedziach wielokrotnie atakował autentycznie nacjonalistyczne partie tj. Brytyjska Partia Narodowa, Front Narodowy etc.

”I alle tilfeller, vi er ikke i en situasjon der vi kan velge og vrake partnere. Vi må derfor sørge for å påvirke andre kulturkonservative til å komme på vår anti-rasistiske/pro-homser/pro-Israel linje. Når de når denne linjen kan man ta det til neste nivå.”

Nie jesteśmy w sytuacji w której możemy swobodnie wybierać partnerów. Musimy więc zrobić wszystko w celu wpłynięcia na innych „kulturowych konserwatystów”, aby przyjęli naszą antyrasistowską, pro-homoseksualną i pro-izraelską linię. Kiedy to się uda, możemy przejść na wyższy poziom.

Większość swoich przemyśleń zawarł w komentarzach na stronie Document.no, prowadzonej przez Hansa Rustada, podobnego „nacjonalistę”.

http://www.document.no/anders-behring-breivik/

http://blog.balder.org/?p=1241

W opublikowanym w sieci autorskim dokumencie „A European Declaration of Independence” Breivik zawarł swój program, w którym po raz kolejny potwierdził bliskie związki z prosyjonistyczną EDL i wykluczył współpracę z kimkolwiek, kto uznaje za wroga jego najbliższego sojusznika w walce, czyli Izrael:

”I know this for a fact as I used to have more than 600 EDL members as Facebook friends and have spoken with tens of EDL members and leaders. In fact; I was one of the individuals who supplied them with processed ideological material (including rhetorical strategies) in the very beginning. The EDL are in fact anti-racist, anti-fascist and anti-Nazi. They even have many members and leaders with non-European background (African and Asian)”

”An NS or racist/anti Jewish movement was completely out of the question, as they represented much of what I oppose. It will be extremely hard to cooperate with anyone who views our primary ally (the Jews/Israel) as their primary enemy.”

Dokument do pobrania TUTAJ

Dlaczego Norwegia i obóz młodzieżówki Partii Pracy?

Rządząca w Norwegii socjaldemokratyczna Partia Pracy kilka tygodni wcześniej podjęła decyzję o wsparciu otwarcia w Oslo ambasady Palestyny i podjęciu przygotowań do uznania jej jako państwa. Również w czerwcu zakomunikowano, iż przed 1 sierpnia Norwegia wycofa się z operacji NATO w Libii. W marcu 2011 roku rosyjska Duma ratyfikowała ratyfikowała układ norwesko-rosyjski o podziale Morza Barentsa, kończąc w ten sposób wieloletni spór terytorialny między obu krajami. Rosja otrzymała 860 tys., Norwegia- 510 tys. km kw. bogatego w ryby morza, pod którego szelfem znajdują się potężne złoża gazu i ropy. Norwegia wciąż utrzymuje własną walutę, jej gospodarka znakomicie funkcjonuje na tle innych krajów – to wszystko nie pozostaje obojętne dla promotorów globalizmu i rozgrywających na geopolitycznej szachownicy. Dzień przed masakrą na wyspie Utoya letni obóz młodzieżówki Partii Pracy wizytował minister spraw zagranicznych Norwegii, w czasie rozmów z którym młodzież domagała się podjęcia bojkotu Izraela w związku z jego polityką w okupowanej Palestynie.

Tego już było za dużo dla syjonistycznego fanatyka Andersa Behringa Breivika. Biorąc jednak pod uwagę ten sam fanatyzm i oddanie amerykańskich polityków, które nakazują poświęcać życie i zdrowie setek tysięcy żołnierzy, a także skutkujące bilionami dolarów wydanymi w imię obrony Izraela, działania tego szaleńca wydają się jedynie konsekwencją nienawiści, będącej fundamentem działania lobby. Miłość do Izraela zaowocowała mordem i zniszczeniem, czyli tym, z czego od początku swego istnienia słynie ten twór.

Pozostaje pytanie kto pomagał Breivikowi w przygotowaniu zamachu bombowego w dzielnicy rządowej? Wywiady niektórych państw są znakomicie przygotowane do takich operacji, tym bardziej w kraju takim jak Norwegia, który należało ukarać za nie dość poprawny stosunek do kwestii bliskowschodniej oraz akcje bojkotu izraelskich firm. Brutalne lekcje czasem powodują odwrócenie obowiązujących trendów. Wydaje się zastanawiające, iż po dokonaniu zamachu w Oslo, sprawca bezproblemowo w ciągu 40 minut dociera na wyspę Utoya, a następnie spokojnie przez 90 minut (!) morduje z zimną krwią uczestników letniego obozu, gdyż policja nie może dotrzeć wcześniej z powodu przeciekającej (sic!) łodzi i to w tak doskonale zorganizowanym i bogatym kraju.

Przypadek Breivika jest jednocześnie symptomem niepokojących zjawisk w szeroko rozumianych europejskich środowiskach deklarujących obronę tożsamości narodowej. Prymitywna islamofobia, granicząca z fanatyzmem miłość do Izraela, atlantyzm, liberalne podejście do zasad moralnych pomimo deklarowanej „obrony cywilizacji Zachodu”, uwielbienie wolnego rynku przypominające kliniczne przypadki libertarian, to wszystko powoduje, iż europejski nacjonalizm dzieli się na 2 obozy. Z jednej strony mamy partie i ruchy tj. węgierski Jobbik, francuski Front Narodowy, grecki Złoty Świt (Hrisi Avgi), włoska Forza Nuova, Narodowe Odrodzenie Polski, hiszpański Ruch Społeczno-Republikański (MSR), hiszpańskie Falangi etc., a z drugiej nowy „nacjonalizm” – liberalny, prosyjonistyczny i proamerykański – Flamandzki Interes (Vlaams Belang), angielska EDL, Szwedzcy Demokraci (Sverigedemokraterna), Duńska Partia Ludowa, Partia Wolności Wildersa etc. Tą drugą tendencję należy bezwzględnie tępić, gdyż oznacza ona rezygnację z absolutnie priorytetowych zagadnień i wyklucza, poprzez bazowanie na antyislamskiej histerii, fundamentalne zmiany systemowe. Niestety także na gruncie krajowym część tzw. nacjonalistów dała się uwieść prymitywnej islamofobii, wpisując się tym samym doskonale w role użytecznych idiotów. Być może norweska tragedia wymusi odrobinę refleksji i mniej namiętne operowanie cytatami Oriany Fallaci. Pomijamy tu oczywiście tzw. polską prawicę, która już dawno wybrała obiekty westchnień, mydląc oczy wyborcom jarmarcznym, hałaśliwym i cepeliadowym „patriotyzmem”. Wycieraczki Waszyngtonu i Tel Awiwu z różnych pis, po, pjn, pr etc. czują się jak ryba w wodzie w swoich niezbyt wymagających rolach.

Anders Behring Breivik to konsekwencja wymyślonej przez strategów z Waszyngtonu teorii „zderzenia cywilizacji”, serwowanej jednocześnie z ogłupiającą propagandą multikulturalizmu. Polityka Stanów Zjednoczonych i ich sojuszników na Bliskim Wschodzie jest gwarancją stałego napływu fali imigrantów do Europy, która zawsze będzie jej pierwszą ofiarą. Stałe podsycanie napięcia w świecie arabskim połączone ze wspieraniem grup salafickich/wahabickich ekstremistów destabilizujących te kraje (Syria, Irak, Libia) jest gwarancją utrzymania status quo, sytuacji której beneficjentem są Biały Dom i Tel Awiw. W międzyczasie dzięki wsparciu Izraela/USA i ich najlepszego sojusznika – Arabii Saudyjskiej powstało w Europie prawdziwe laboratorium islamskich fanatyków – Kosowo. Z jednej strony finansowana przez neokonserwatywne kręgi islamofobia, z drugiej wspierany przez Arabię Saudyjską – największego odbiorcę amerykańskiego uzbrojenia i cichego sojusznika Izraela na Bliskim Wschodzie -  islamski fanatyzm grają ramię w ramię przeciwko Europie. My w kwestii naszego kraju oraz Europy, w ślad za naszymi hiszpańskimi przyjaciółmi z Movimiento Social Republicano, powtarzamy: Ni Estado islámico ni colonia yankee (Ani państwo islamskie, ani jankeska kolonia).

Tragiczne wydarzenia w Norwegii są oczywiście młynem na wodę dla różnych zawodowych ekspertów od „nacjonalistycznego i religijnego ekstremizmu”. Teraz mają swoje 5 minut. Fakty przeczą medialnym teoriom? Tym gorzej dla faktów. Niewykluczone, iż policje polityczne w europejskich państwach zakasały już rękawy i przystępują do pracy. Żadnemu z ekspertów i autorytetów nie przejdzie przez gardło, iż autentyczny nacjonalizm bazuje na miłości, a w tym przypadku mieliśmy do czynienia nie z nacjonalizmem, ale typową dla syjonistycznych ekstremistów pogardą dla życia niewinnych osób.  Pojawiające się zaś w mediach wątki rzekomego „chrześcijańskiego fundamentalizmu” są celową próbą ze strony środowisk liberalno-lewicowych ataku na Prawdę i Wartości, które zbudowały Europę, a których jedynym depozytariuszem jest Kościół Katolicki. Skazana jest one jednak nie niepowodzenie, gdyż katolicyzm (prawdziwe chrześcijaństwo=katolicyzm) nie ma nic wspólnego z  syjonizmem i jego wrogą nauczaniu Chrystusa nienawiścią.

(WT)

Nasze myśli i modlitwy są z rodzinami ofiar tego barbarzyńskiego aktu.

Przedruk całości lub części wyłącznie po uzyskaniu zgody redakcji. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Po prawej stronie – „nacjonalista” w stroju masońskim. W sercu miłość do Izraela

O sprawie syjonistycznego fanatyka dość obszernie pisze największy szwedzki portal narodowo-radykalny Nationell.nu:

http://www.nationell.nu/2011/07/23/anders-behring-breivik-en-kristen-antirasistisk-edl-sympatisor/

http://www.nationell.nu/2011/07/23/norske-massmordarens-forebild-utforde-en-rad-sprangdad/

http://www.nationell.nu/2011/07/23/massmordaren-anders-behring-breivik-en-sionistisk-anti-nationalist-som-ville-bomba-iran/

Artykuł z brytyjskiego Daily Mail:

http://www.dailymail.co.uk/news/article-2017851/Norway-attacks-gunman-Anders-Behring-Breivik-right-wing-extremist-hated-Muslims.html

Teksty z naszego portalu rozszerzające tematykę poruszoną w niniejszym wpisie:

http://www.nacjonalista.pl/2011/07/23/usa-przeglad-kandydatow-do-bialego-domu/

http://www.nacjonalista.pl/2010/08/30/wt-angielska-liga-obrony-edl-%e2%80%93-eurosyjonizm-made-in-britain/

http://www.nacjonalista.pl/2010/06/15/geert-wilders-i-obroncy-cywilizacji-zachodu-felieton/

http://www.nacjonalista.pl/2010/11/19/wt-teczowy-%e2%80%9cnacjonalizm%e2%80%9d-%e2%80%93-szwedzcy-demokraci/

http://www.nacjonalista.pl/2011/05/09/film-szalenstwo-chrzescijanskiego-syjonizmu/

Sylwetka i poglądy zamachowca:

http://blog.balder.org/?p=1241

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Podobne wpisy:

Subscribe to Comments RSS Feed in this post

43 Komentarzy

 1. Mnie zas smieszy gadanie, ze islam nie jest grozny, a syjon tak. Dla mnie to gadanie ludzi, ktorzy siedza gdzies na wsi i nie byli nigdzie poza sklepem w innej wiosce.
  Zapraszam do Marsylii, Zydow cos nie widze na ulicach, ale za to cala Afryke tak. Walace sie budynki, smietnik na ulicach – tez.

  Ten Norweg zrobil duzo szkod, poza oczywiscie ofiarami, bo to jest bezdyskusyjne, to zrobil duzo szkod dla prawicy. Ludzie pstrzegaja go jako prawicowca, wiec niezaleznie kim jest to dalej tlum go tak postrzega.

 2. @Ujemny, zadam ci łopatologiczne pytanie: Czy muzułmanie wkroczyli do Europy z dżihadem, niosąc na dzidach głowy niewiernych, czy może są tutaj zapraszani? A jeśli tak, to przez kogo? Pogłówkuj, pozdrowienia z miasta.

  „Ludzie pstrzegaja go jako prawicowca, wiec niezaleznie kim jest to dalej tlum go tak postrzega.”

  Koń jest postrzegany jako koń, więc koń jest postrzegany jako koń. Intelektualne Himalaje. Zanim zaczniesz lokować wyimaginowanych adwersarzy po wsiach, to naucz się czytać i pisać ze zrozumieniem.

  Śmietnik na ulicach to też wina islamu… załamujesz mnie człowieku.

  Rozumiem, że w związku z rosnącą popularnością portalu Nacjonalista.pl, przeżywamy teraz desant polskich prawicowców. Poziom intelektualny gorszy niż u lewicy – dlaczego nie jestem zdziwiony?

 3. Faktycznie ujemny światowiec przekonał mnie do swoich tez. Nie wiem gdzie w temacie jest mowa o Żydach. Islamski ekstremizm jest groźny, nie tylko dla Europy, ale także dla krajów arabskich. Islamiści jednak nie mają wpływu na politykę zagraniczną światowego mocarstwa, wojny w Iraku i Afganistanie nie były prowadzone w imię bezpieczeństwa „islamu”. Umiejętność czytania ze zrozumieniem to cenna rzecz, musisz jeszcze tylko trochę popracować. To że ktoś tam wyrządził szkody „prawicy” niewiele nas obchodzi. Breivik to taki przykład norweskiej „nowej prawicy”, ten sam populizm, ta sama wybiórczość, ta sama obsesja na punkcie „socjalizmu”, który tak pokochali nasi rodacy w Norwegii. Breivik to konsekwencja chorej teorii zderzenia cywilizacji, której jedną z naczelnych tez jest ta o Izraelu jako mitycznym bastionie „cywilizacji Zachodu”.
  Wracając jednak do meritum, a nie tłumaczenia tekstu pisanego w języku polskim, niektórzy zagraniczni komentatorzy piszą w „norweskim 11 września” lub porównują czyn Breivika do zamachu w Oklahoma City. Pytanie teraz w jakim stopniu rząd w Oslo, a w ślad za nim kolejne, zdecydują się na dalsze zaostrzenie kontroli w stylu Wielkiego Brata. Tym bardziej, iż zamach ma miejsce w czasie dość widocznego spowolnienia światowej gospodarki, protestów społecznych etc.

 4. @Ujemny
  „Mnie zas smieszy gadanie, ze islam nie jest grozny, a syjon tak.”
  Osobiście jeszcze nie spotkałem się jeszcze z takim twierdzeniem. Kto takie rzeczy wygaduje?

  @Sigurd
  „Zanim zaczniesz lokować wyimaginowanych adwersarzy po wsiach, to naucz się czytać i pisać ze zrozumieniem.”
  Co do czytania ze zrozumieniem – lepiej zacznij od siebie.
  Przez czyny tego wariata i media opisujące go jako prawicowca, pojęcie „prawica”, „prawicowość” staje się w oczach „ludu” pojęciem negatywnym – podobnie jak np. „liberał”.

  „Poziom intelektualny gorszy niż u lewicy – dlaczego nie jestem zdziwiony?”
  Chętnie przekonałbym się o twoim wyższym poziomie intelektualnym w dyskusji opartej na argumentach, bo jak na razie to uprawiasz sofistykę.
  Z twoich słów bije pycha i pogarda dla myślących inaczej niż ty.

 5. Z ciekawostek:

  Jak pisze Paul Joseph Watson (http://www.infowars.com/oslo-police-conducted-bombing-exercise-days-before-terrorist-blast/)

  „Jest to kolejny przykład tego, że niemalże każdemu wielkiemu zamachowi terrorystycznemu towarzyszą wcześniejsze ćwiczenia o podobnym scenariuszu. Policja w Oslo przeprowadzała ćwiczenia w pobliżu budynku Opery na 48 godzin przed tym jak nastąpił wybuch terrorystyczny w budynku rządowym w norweskiej stolicy. (…) Policja antyterrorystyczna detonowała ładunki w centrum treningowym, dwieście metrów od Opery, zapominając poinformować o tym społeczeństwo”.
  W artykule są zamieszczone nagrania wideo z tego wydarzenia – czy ktoś z was widział je w naszej telewizji?
  „…efektem tych ćwiczeń będzie to, że władze będą mogły ukryć jakikolwiek dowód na udział w zamachu, co się właśnie działo po zamachach 7-7 (Londyn) i 9-11 (WTC)”.
  W obu przypadkach tych wielkich zamachów były prowadzone ćwiczenia antyterrorystyczne o dokładnie takim samym profilu jak zamachy.

 6. Wojtku bardzo dobry tekst!Pozdr

 7. Z dalszych ciekawostek:
  http://cofcc.org/2011/07/norwegian-killer-facebook-hoax/
  „Skrajnie prawicy” i „neonazistowski” Breivik broni imigrantów w Norwegii jak i ruch LGBT oskarżając innych o… rasizm i homofobie.

 8. Ja już nie ogarniam kolesia. Z jednej strony socjal w Norwegii i Szwecji także jest masakryczny. Z drugiej teraz w sumie wygląda, że poza sprawą Izraela, strzelał do swoich…. Wczoraj myślałem, że w sumie wymierzono policzek takiej polityce. Dziś już nie wiem czy to policzek czy zwykły akt barbarzyństwa.

 9. „Pojawiające się zaś w mediach wątki rzekomego „chrześcijańskiego fundamentalizmu” są celową próbą ze strony środowisk liberalno-lewicowych ataku na Prawdę i Wartości, które zbudowały Europę, a których jedynym depozytariuszem jest Kościół Katolicki. Skazana jest one jednak nie niepowodzenie, gdyż katolicyzm (prawdziwe chrześcijaństwo=katolicyzm) nie ma nic wspólnego z syjonizmem i jego wrogą nauczaniu Chrystusa nienawiścią.”
  Można jeszcze dodać, że nawet jeśli ten Brevik uważa się za chrześcijanina to de facto nim nie jest ze względu na to, iż Kościół automatycznie nakłada ekskomunikę za przynależność do masonerii.

  A tutaj tak z drugiej strony – „Zarówno poglądy, jak i czyn Breivika wstrząsnęły jego ojcem mieszkającym we Francji. – Jestem w szoku – mówi w jednej z norweskich gazet Jens Breivik. Przyznał, że gdy usłyszał nazwisko syna w telewizji, a później zobaczył w gazetach jego zdjęcie, przecierał oczy ze zdumienia. – Nigdy nie mieszkaliśmy razem, ale w czasie dzieciństwa utrzymywałem z nim kontakty. Jako chłopiec był całkiem zwyczajny, choć niezbyt rozmowny. W ogóle nie interesował się polityką – mówił.”
  Czyli można by rzec, że rządy socliberalne, od których w Norwegii najbardziej obrywa się rodzinie same są sobie winne. To co robi się z fundamentalnym warunkiem zdrowego społeczeństwa, jakim jest zdrowa rodzina w państwach skandynawskich to chyba szczyt wszystkiego. Ministerstwa ds. równego traktowania i inne bzdury, które ze swoimi butami wkraczają do każdej rodziny, multikulti, rozbicie i patologia w rodzinach – trudno, żeby w takich warunkach wyrastali normalni ludzie.

 10. SLD już pluje jadem i proponuje „karać” oraz „zamykać” wszelkie nacjonalistyczne organizacje i partie.

  Na konferencji pokazywali plakaty NOP jako „mowa nienawiści” w tym „Obronimy katolicyzm” … no i oczywiście pokaz slajdów powiązali z RedWatch itp. cudeńkami. Do sądu s-wych synów.

  Tutaj link :
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1027459,title,Tragedia-z-Norwegii-moze-powtorzyc-sie-w-Polsce,wid,13626403,wiadomosc_video.html

  Nie będzie dla mnie zdziwieniem jak w UE-cyrku wydadzą rozporządzenie na likwidacje działań ugrupowań nacjonalistycznych.

 11. Ja jakoś nie mogę uwierzyć że ten gość słyszał o np. LOSie. Dla mnie to wszystko jest zafałszowane.

 12. Nie wiem jakim trzeba być imbecylem, żeby uwierzyć w te wszystkie kocopały?

  Przecież nie trzeba być McGyverem żeby ogarnąć, że to wszystko jest zbyt bardzo podstawione. Jeszcze okaże się, że Anders był zarejestrowany na serwisie Nacjonalisty, forum Narodowca i przyjeżdżał co roku 11 listopada do Warszawy.

  Tieee…

 13. Zbędna panika. SLD może co najwyżej zamknąć kubeł na śmieci, zwłaszcza po ostatnich postanowieniach Trybunału Konstytucyjnego i wcześniejszych decyzjach prokuratur, które zajmowały się z racji obowiązków różnymi doniesieniami. Przy okazji zauważyłem przeglądając sieć, iż najwięcej obaw o „nacjonalizm” etc. wykazują reprezentanci środowiska (celowo nie wymieniam nazwy), które z odcinania się od tego pojęcia zrobiło swego czasu rytuał. Żenujące to, a zarazem symptomatyczne. Dziwię się ich obawom, wszak Breivik w wielu punktach był im bliski :mrgreen:
  Sytuacja prawna NOP – legalna partia polityczna wpisana do ewidencji partii politycznych – nr 58.
  Sytuacja prawna Nacjonalisty.pl – portal internetowy, którego wydawcą jest Instytut Norwida – legalne stowarzyszenie z wpisem do KRS.
  Doszukiwanie się w zasadniczych kwestiach zbieżności między linią ideową syjonistycznego fanatyka, a linią wspomnianych podmiotów wymagałoby niezwykłej ekwilibrystyki intelektualnej.
  Tyle w kwestiach formalnych, a SLD-owcom można w języku Szekspira przekazać: good night left side.

 14. Nie chodzi o panikowanie, ale o przeciwdziałanie ów niezwykłej ekwilibrystyce intelektualnej. ;)

 15. Na pszczółce już cytują nacjonalistę :D

 16. Niemożliwym jest ze koleś słyszał o tych wszystkich ugrupowaniach, szczególnie np. o LOS. Albo to jakaś bajka wymyślona albo ten manifest ktoś mu pomagał pisać. Rozmawiałem z MNÓSTWEM zagranicznych nacjonalistów (z różnych środowisk) i potrafili wymienić z Polski tylko np. PiS, w przebłyskach ONR a tu koleś wymienia kilka organizacji. Ciekawe jak ideologicznie łączy wszystkie piec w momencie kiedy owe nie maja ze sobą nic wspólnego; Samoobrona to lewica-narodowa, PiS to neokonserwatywni syjoniści-euroentuzjaści, LPR to marna imitacja endecji, NOP to trzecia pozycja i NR, ONR to narodowcy ale nie tercerysci, LOS to jakaś pseudo-endecka kanapa. Z tych wszystkich organizacji to imigracji do Polski się sprzeciwia tylko ONR i NOP. A to ze ta szopka w Norwegii zostanie użyta w UE do „ostatecznego rozwiązania kwestii nacjonalistycznej” to już wiedziałem w dniu ataku, zaraz się okaże ze Breivik miał kontakty z polskim ruchem narodowym. Co z tego ze ideologicznie ruchy nacjonalistyczne (np. polski) nie maja nic wspólnego z tym wariatem (mason, gospodarczy liberał, szowinistyczny islamofob, fanatyczny syjonista, zwolennik pedałowania) jak to był przecież „chrześcijański fundamentalista” i „skrajny prawicowiec”… ABW i tak nie zrozumie.

 17. @Adrian

  Brakuje jeszcze w manifeście wzmianki o Leszku Bublu , Natalii Juli Nowak i Tejkowskim. Albo o FANS :D

  Dla mnie to wszystko jest dziwne i jednocześnie żałosne.

  Dla sprostowania – on był „skrajnie prawicowy”, lecz „skrajność prawicowa” to nie znaczy nacjonalizm. Taki termin sobie wymyśliły media, na nieszczęście niektórzy „narodowcy” też używają tego zwrotu – zazwyczaj pryszczaci latający z książeczką Misesa.

 18. W TVN puszczają piosenkę Potopu „Combat 18″ a w tle pokazują pismo Szczerbiec, że niby to jedno i to samo. Nawet tekst tej piosenki napisali żeby każdy oglądający mógł przeczytać.No i dla mało rozgarniętych wyjaśnienie co znaczy 18, 88 . Dobrze, że wakacje są i sporo ludzi wypoczywa zamiast te g…o oglądać.

 19. Też to widziałem, to skandal , szkoda że nie snują teorii że NOP był odpowiedzialny za 11 września…albo za rozpętanie II WŚ! Czy NOP wysunie jakieś kroki prawne wobec TVNu za kłamliwą manipulacje?

 20. Bez wątpienia przedstawiciele wszystkich organizacji o podłożu nacjonalistycznym między innymi: NOP ONR MW itd. powinni wytoczyć sprawę TVN za kolejne bezczelne kłamstwo i manipulacje zrównując ”Combat 18” z pismem ”Szczerbcec” pokazując odbiorcom nacjonalizm który rzekomo jest odmianą faszyzmu. Przecież to absurd !

 21. Co ma wspólnego ONR/MW z pismem „Szczerbiec”? Nic. Sprawa? Jak najbardziej. Rozumiem, iż pieniądze na prawników już w drodze? :)
  Ciągłe udowadnianie że nie jest się faszystą jest już nudne i bezcelowe. Lepiej skupić się na czymś pożytecznym. To że atakują „Szczerbca” to całkowicie normalne – nie pierwszy to raz, a w końcu to największe (nakład 4000) i najstarsze (od 1991 roku)czasopismo tego typu w Polsce. Mogą sobie szczekać o „faszyzmie, rasizmie, neonazizmie bla bla” ile chcą. Trybunał Konstytucyjny jasno się wyraził w maju 2011: Program NOP wprost nie odwołuje się do totalitarnych metod, nie wyraża nienawiści rasowej czy narodowościowej. Kto obserwował konferencję lewizny w Sejmie, gdzie utyskiwali oni na plakaty, od razu dostrzeże charakterystyczną tępotę umysłową teczkowych SLD. Szczególnie widać ją na twarzach, oczywiście poza tą sympatyczną dziewczyną.

 22. WT ma racje, łatwiej powiedzieć, trudniej zrobić. Aby wytaczać sprawy tak ogromnym holdingom jak TVN czy GW to trzeba mieć forsę na DOBRYCH adwokatów. To nie takie proste. Poza tym, jak wspomniano wcześniej TK orzekł w sprawie NOP jednoznacznie iż jest to partia działająca legalnie a jej program i dzialanosć nie są sprzeczne z konstytucja. TVN dawno po nas nie jechał więc muszą się wyżyć.
  Oderint, dum metuant.

 23. No to może jakiekolwiek pismo? Dlaczego akurat to nacjonalizm jest zawsze ofiarą? Tak to będą w dalszym ciągu porównywać nacjonalizm z faszyzmem bez końca… Wczoraj oglądając ”Fakty” TVN aż mnie podniosło z fotela ale z drugiej strony miło było posłuchać kłamstw jeżeli znało się prawdę. Nawet nie wspomnieli w żadnym zdaniu że Anders Breivik należał do loży wolnomularskiej i że miał powiązania z Izraelem dopiero później wspomnieli o masonerii w artykule z ks. Piotrem Natankiem oskarżającego kard. Stefana Dziwisza! No szlag! ”Wiadomości” TVP również.

  PS. Odnośnie pisma ”Szczerbiec” nie tylko członkowie czy sympatycy NOP go czytają ale też niektórzy należący do ONR

 24. Skoro nie stać na adwokatów, niech portal zarządzi zbiórkę. Inna sprawa że zawsze można posłużyć się bezpłatną formą protestu – jaką jest manifestacja/pikieta tak jak robili już we Wrocławiu przeciwko ABW

 25. Zbiórka ogłoszona, dzieci Neostrady klikną „Lubię to”, czyli tak jak ze wsparciem dla portalu. Zbędne rozkminy.
  Gazeta Wyborcza monitoruje niepoprawne portale:
  http://wyborcza.pl/1,75248,10007284,Winni_Rosjanie__Zydzi_i_masoni.html

 26. To czy on był pro-syjonistyczny, pro-tęczowy czy pro-jebaki opinie publiczną niewiele obchodzi, bo sam się przedstawiał jako ‚nacjonalista i chrześcijanin’, i to jest najlepszy moment aby Pankowski i inni tropiciele faszyzmu się wyszczekali. Teraz najważniejsze jest dbanie o wizerunek na własnym podwórku i o to, żeby nie dać mediom pretekstu do oczerniania nas

 27. O, Gówno Wybiórcze do nas zagląda. Dlaczego w tym śmiesznym artykule wrzucili do jednego worka nacjonalistów, konserwatystów i Sektę Smoleńską / PiSofanatyków? Odpowiedz jest prosta, razem z TVNem wykonują krecią robotę nakręcając nienawiść do polskich patriotów i wszechrozumianej prawicy a wtóruje im naczelny antyfaszysta, bojownik o wolność i demokracje Pankowski (razem z innymi frontmanami walki z wszechobecnym, metafizycznym faszyzmem).”Opiniotwórcze media” nie kwapią się aby poinformować społeczeństwo o prawdziwych poglądach Breivika – które on sam wielokrotnie wymieniał, wiec musimy to robić my. GW i TVN działają w myśl nazistowskiego ministra propagandy: Im większe kłamstwo, tym ludzie łatwiej w nie uwierzą i kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą. Breivik był gospodarczym liberałem, masonem i fanatycznym syjonistą. Ten człowiek nie ma nic wspólnego z nacjonalizmem, bynajmniej tym nie koszernym.

 28. Ofensywa trwa. Teraz do boju ruszy drugi odwód – pisemka w kolorze, banda czworga : Wprost, Newsweek, Przekrój, Polityka. Okładki się juz klecą, a redaktorkowie głowią się jak najlepiej postawić wszystko na głowie. Będzie wesoło.

  p.s. Wielki szacunek dla WT, za postawę i zaangażowanie!

 29. „Breivik groził też Benedyktowi XVI. Nazywał go skorumpowanym tchórzem”
  http://www.polskatimes.pl/fakty/swiat/430966,breivik-grozil-tez-benedyktowi-xvi-nazywal-go-skorumpowanym,id,t.html

  Co na to Gazeta Szalom?? Przeca Breivik to człek z ich obozu :mrgreen:

 30. Gdzie podzial sie:

  Film: Syjonistyczny Terroryzm w Norwegii (AKTUALIZACJA)

  http://www.nacjonalista.pl/2011/07/31/film-syjonistyczny-terroryzm-w-norwegii/

  ???

 31. w nowym wydaniu POLITYKI też już szkalują NOP,MW,ONR i Jobbik

 32. Pankowskiemu idiocie wypada powiedzieć dzienks za reklamę Nacjonalisty.pl.

 33. w POLITYCE piszą nawet o nacjonaliście :
  „W Polsce też istnieją takie antyislamskie, rasistowskie i antysemickie blogi i portale, np. nacjonalista.pl”

 34. Szczególnie ze nacjonalista.pl jest antyislamskim portalem gdzie non-stop umieszczamy artykuły krytyczne wobec islamskiego radykalizmu ale pro-muzułmańskie (Palestyna, Tatarzy itp.), swego czasu było kilka artykułów wokół tematyki „0% rasizmu, 100% tożsamości” w tym nawet było to w nagłówku portalu, wielokrotnie były newsy z różnych części świata (m.in. Ameryka Poludniowa), co do antysemityzmu to tego nawet nie skomentuje. Ja jestem z nacjo.pl od 2005 roku i NIGDY przez 6 lat działalności portalu nie było na nim rasistowskich czy antysemickich newsów. To nie strona B&H, my trzymamy poziom i nasz świat się nie zamyka w ramach wojny ras ale jak widać lewacy są na takim samym poziomie intelektualnym jak współcześni bojownicy fuhrera. Dlaczego „POLITYKA” nie wspomni o tym ze banowaliśmy na stronie gości z nickami i avatarami o tematyce „14/88″… No ale co tam, nacjonalista.pl to neonazizm, neofaszyzm i skrajna prawica. Normalka.

 35. Zastanawiam sie, czemu do tej pory nie zostalem zabanowany za „wilczy hak” na awatarze… :)

 36. @Rostyslaw
  Ciebie zbanujemy 14 października w Święto Szaty (Pokrowy) Najświętszej Marii Panny, bo jesteś „banderowcem” i chcesz mordować Polaków ;)

  @Nacjonalista
  Nie ma co przejmować się oskarżeniami tego durnia pankowskiego. Jeśli ktoś twierdzi, że portal Nacjonalista.pl jest „rasistowski, antyislamski i antysemicki” to jest nie tylko kłamcą, ale przede wszystkim idiotą.
  http://www.nacjonalista.pl/nasze-poglady/
  Stoimy na pozycjach separatyzmu rasowo-kulturowego oraz etnopluralizmu jako postawy plasującej się pomiędzy rasizmem, szowinizmem, a kosmopolityzmem. Uważamy, że każdy ma prawo do rozwoju zgodnie z wartościami wspólnoty, w której się znajduje. Prawdziwe piękno dostrzegamy w naturalnej różnorodności, ukształtowanej w toku historii, nie zaś w procesie przymusowych integracji całkowicie różnych społeczności.

 37. @WT
  No trudno… Sam sie naprosilem ;)
  Male wyjasnienie: nie jestem „banderowcem”, lecz „neo-banderowcem” :)

 38. Sporo fascynujących rzeczy można dowiedzieć się w Twoim artykule.
  Uwielbiam przeglądać witryny związane z pieniędzmi (w końcu wiedxza to klucz ddo sukcesu).
  Dodaję stronkę do ulubionych i zapraszam ddo mnie. Dzięki.

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*