Prof. Witold Kieżun: Plan Sorosa to likwidacja państw narodowych

Wybitny teoretyk zarządzania, ekonomista, prof. Witold Kieżun, mówi językiem nacjonalistów oceniając działalność żydowskiego spekulanta George’a Sorosa. W rozmowie z portalem wpolitce.pl powiedział m.in.:

Plan Sorosa polega na zlikwidowaniu państw narodowych, plan stworzenia jedności międzynarodowej. To jego filozofia, której poświęcił całe swoje życie. Jest jednym z najbogatszych ludzi świata, u nas dofinansowuje „Gazetę Wyborczą”, która reprezentuje tę koncepcję. Na całym świecie ma on swoje organizacje, którymi oddziałuje i prowadzi tego rodzaju politykę.

Sprawa jest zupełnie jasna. Teraz jest pytanie, czy się tę koncepcję akceptuje, czy nie. Czy chce się zachować starą kulturę narodową, opartą na ideologii chrześcijańskiej, czy popiera się powstanie jednolitego świata, oczywiście opartego o kulturę mahometańską. Z mojego punktu widzenia, co napisałem już 15 lat temu, są to ostatnie lata naszej kultury europejskiej. Za 15 lat we Francji będzie więcej mahometan niż rodowitych Francuzów, a za 30 lat podobna sytuacja będzie miała miejsce w Niemczech.

Pesymistyczne słowa, ale my jesteśmy przekonani, iż nigdy nie wolno się poddawać. Wierzymy w narodowe odrodzenie w Europie i zwycięstwo Tradycji.

Na podstawie: wpolityce.pl/nacjonalista.pl

prof.kiezun

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , ,

Podobne wpisy:

Subscribe to Comments RSS Feed in this post

Jeden komentarz

  1. Tradycja i tak musi zwyciężyć, bo społeczeństwo indywidualistyczne jest czymś z definicji chorym i niezdolnym do życia, czymś co nie ma racji bytu. Pytanie czy będzie to tradycja chrześcijańska – nasza tradycja, czy obca tradycja – tradycja muzułmańska.

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*