Ostateczne rozwiązanie: Brytyjscy „neonaziści” współpracują z Polakami

Politycznie poprawny brytyjski Absurdystan nie ustaje w walce z nacjonalistami. W Wielkiej Brytanii policja zatrzymała czterech żołnierzy, byłych członków grupy National Action (NA). Do zatrzymania doszło z powodu „udokumentowanych” przygotowań grupy do zamachu terrorystycznego oraz promowania aktów terrorystycznych. W dzienniku „The Times” opisano, iż członkowie nazistowskiej National Action regularnie spotykali się z polskimi organizacjami nacjonalistycznymi. Zapewne chodziło o przygotowanie „ostatecznego rozwiązania”. Brytyjscy i polscy nacjonaliści mieli prowadzić nocne akcje roznoszenia „antysemickich ulotek” w zamieszkanych przez mniejszość żydowską dzielnicach Manchesteru.

W grudniu 2016 roku szefowa MSW Wielkiej Brytanii w momencie wpisywania National Action na listę grup zakazanych, określiła ją jako: „antysemicką, rasistowską i homofobiczną organizację, która promuje wstrętną ideologię”. Zgodnie z brytyjskim prawem członkostwo lub namawianie do wspierania zakazanych organizacji jest przestępstwem, za które grozi kara więzienia do lat 10. W 2016 roku policja aresztowała 22 innych członków National Action.

National Action organizowała konferencje, obozy szkoleniowe (media pisały o „białym dżihadzie”), a przede wszystkim po wielu latach marazmu w brytyjskim ruchu, ponownie wprowadziła nacjonalizm na ulice. Jej oficjalnym hasłem było „Śmierć dla zdrajców, wolność dla Wielkiej Brytanii”.

Solidarity with our British comrades! You will never walk alone!

Na podstawie: nacjonalista.pl/informacje nadesłane

NA

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , , ,

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*