Kali Juga: Konflikt w obozie PiS-uaru – im gorzej, tym lepiej

Im gorzej, tym lepiej. Konflikt w obozie PiS-uaru po wetach (p)rezydenta Andrzeja Dudy pokazał, iż wbrew medialnym zaklęciom interesy grup i lobbies wygrywają z mityczną jednością „patriotów”. Z punktu widzenia Polski i Polaków, z punktu widzenia nacjonalizmu to oczywiście sytuacja korzystna. Każde osłabienie, każda kompromitacja środowisk zdrajców „patriotycznych” (mistycy smoleńcy) czy też „zaprzańców i złodziei” (PO i okolice) przybliża dzień, w którym rzeczywistością stanie się idea Wielkiej Polski. Dziś lokaje Brukseli i Waszyngtonu kontrolują opinię publiczną za pośrednictwem usłużnych mediów, finansowanych z naszych podatków. Wszystko ma jednak swój początek i koniec.

Beata Szydło, Jarosław Kaczyński, Andrzej Duda – pod miłymi dla ucha sloganami skrywa się w gruncie rzeczy lokajska mentalność. Podporządkowanie NATO i UE, rozrost warstwy pasożytniczej (posady dla kolesiów i rodziny), poparcie dla wojen w interesie USraela – zasadnicze kwestie łączą niewolników z PIS, PO i innych poronionych formacji demoliberalnych. Jak postulował Julius Evola w swoim słynnym dziele „Ujeżdżanie tygrysa”, nacjonaliści nie mogą wspierać żadnej ze stron demokratycznego sporu, tylko działać w ten sposób, aby przyspieszyć upadek Systemu i formować działaczy, którzy w odpowiednim momencie staną na czele sił odnowy. Nasza Idea musi przetrwać okres Kali Jugi.

 Na zakończenie przypominamy opinię prezesa NOP o rzeczywistym naczelniku III RP:

Kaczyński jest współodpowiedzialny za pozbawienie Polski niepodległości i oddanie jej w niewolę Brukseli. Jest zwykłym szmaciarzem i zdrajcą, takim samym, jak badziewie z Platformy, SLD czy innych tego typu zorganizowanego syfilisu. Kaczyńskiego, jak każdego zdrajcę, powinien czekać ten sam los: sąd, wyrok i konopny sznurek. A za plugawienie biało-czerwonego sztandaru, którym tak chętnie wymachuje, dodatkowo, odrąbanie obu łap.

Na podstawie: wp.pl/nacjonalista.pl

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , , , ,

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*