Idol „narodowców” i antykatolicka sekta

Informowaliśmy już o bitwach w szambie w obozie koncesjonowanych „narodowców”, których jednym z efektów było powstanie tworu o nazwie „Endecja”. Warto zwrócić przy okazji uwagę na idola pewnej grupy „rycerzy Wielkiej Polski”, których poziom IQ wyraźnie znajduje się poniżej poziomu, jaki badacze spotykają u plemion z regionu Afryki Subsaharyskiej. Droga byłego kandydata na prezydenta z ramienia tzw. Ruchu Narodowego jest znamienna. Typowy liberał, odnalazł się na pewien czas wśród „narodowych radykałów”, a dziś popiera probrukselski reżim PiS. Publicznie deklarujący się jako katolik tak pisał o jednym z arcydzieł literatury mistycznej, „Dzienniczku” św. Faustyny Kowalskiej:

Wzruszamy się bredniami siostry Faustyny.

Dawny „ruchowiec” bryluje obecnie w towarzystwie tzw. pastora Pawła Chojeckiego, lidera protestanckiej sekty, który publicznie atakuje jedyną prawdziwą Wiarę, szydzi z sakramentów, a Kościół Katolicki określa mianem „Wielkiej Prostytutki”. Wspomniana dwójka znajduje niestety audytorium wśród amatorów nowej fali mody na „nacjonalizm”. W ten sposób osobniki, które znawcy tematu określają mianem „szympansonarodowców”, „realizują” testament przedwojennych nacjonalistów i żołnierzy NSZ/NZW…..

Odświeżanie pamięci jest zawsze przydatne, zwłaszcza w sytuacji, gdy wielu wciąż nie wyciąga wniosków z przeszłości. Narodowy radykalizm zawsze przeciwko systemowym „narodowcom”!

Na podstawie: rebelya.pl/informacje nadesłane

fetor-jpg_19_03_2016_07_47

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*