Prezydent Putin: Pierwszy rząd sowiecki był „w 80% żydowski”

Prezydent Federacji Rosyjskiej, podczas mającego miejsce 20 czerwca br. spotkania z przedstawicielami żydowskiej wspólnoty w Rosji na terenie Moskiewskiego Muzeum Żydów, zdobył się na wygłoszenie prawdy historycznej, dziś bardzo niewygodnej zwłaszcza na tzw. zachodzie.

Właśnie o czymś sobie pomyślałem: decyzję o nacjonalizacji tej biblioteki podjął pierwszy rząd sowiecki, który składał się w 80-85% z Żydów.

Putin odniósł się w ten sposób do moskiewskiej biblioteki rabina Josepha Schneersona, nieżyjącego przywódcy ruchu Chabad Lubawicz, co do której roszczenia zgłaszają obecnie przedstawiciele tej organizacji z USA. Dalej mówił o tym, że zdominowany przez Żydów rząd bolszewicki kierował się „fałszywymi względami ideologicznymi” i był odpowiedzialny za prześladowania innych Żydów, prawosławnych Rosjan i muzułmanów.

Za: Haaretz.com

Komentarz: To oczywiście stwierdzenie czystego faktu. W pierwszym rządzie bolszewickim, na 384 komisarzy, zasiadło zaledwie 13 Rosjan. Więcej było Ormian i Gruzinów, ale przytłaczającą liczbę – ok. 300, być może nawet więcej – stanowili Żydzi i są na to niezbite dowody. Takie oświadczenie ze strony głowy państwa z pewnością pomaga nieco odkłamać realia tzw. „rosyjskiej” rewolucji, która de facto była krwawą zemstą na narodzie rosyjskim ze strony drugiego narodu (vide – prof. Kevin MacDonald – Kultura Krytyki, czy dr David Duke – Żydowski Suprematyzm).

Putin

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , , , , , ,

Podobne wpisy:

Subscribe to Comments RSS Feed in this post

18 Komentarzy

 1. A dziś w Polsce na 460 posłów ilu jest żydów ? 400 ?

 2. Brawo panie Putin! Pokazujesz Pan jak należy walczyć z obecną poprawnością polityczną! Karci Pan dewiantów, a teraz Żydów! Brawo !

 3. Lenin w pociągu z Niemiec wiózł ponoć 8,5 mln funtów w złocie od zachodnich bankierów. Jak widać instalowanie „bojowników o wolność” ma już długa tradycję.

 4. Wyjaśnijcie mi , co się stało z tymi rządzącymi w latach dwudziestych Rosją Żydami . Nie wiecie ? Oni cały czas są Moskwie . Jasne , ich potomkowie . Czy wiecie , że Moskwa jest trzecim co do wielkości zwartym skupiskiem ludności narodowości żydowskiej . Z 2 lata temu oglądałem w ruskiej telewizji felieton o korzeniach Miedwiediewa . Ekipa telewizyjna pojechała do wioski , z której miał pochodzić dziadek Miedwiediewa , ale tam nikt takiego nie pamiętał . O drugim dziadku nie było ani słowa , dlatego można pomyśleć , że Miedwiediew miał tylko jednego dziadka . Taki rosyjski ewenement .

 5. Załóżmy, że Putin i Miedwiediew to Żydzi. Skąd więc pretensje do Rosjan o mord w Katyniu i „zamach” w Smoleńsku? Przecież to podobno Rosjanie chcą nas wytępić. Faktycznie, „rosyjski” ewenement. Poza tym byłem przekonany, że w końcu był holocaust i tak niewielu zostało – tak mówi historia zwycięzców i paragrafy za jej negowanie.

 6. „Wyjaśnijcie mi , co się stało z tymi rządzącymi w latach dwudziestych Rosją Żydami . Nie wiecie ? Oni cały czas są Moskwie.”
  Oj lekko przesadziłeś, vide – masowa emigracja setek tysięcy rosyjskich Żydów (w większości związanych z sowieckim aparatem) do Izraela, najpierw przy zakładaniu tego państwa, potem powtórnie – w latach 90-tych, przy programie repatriacji, nawet nasi wspaniali gromowcy brali w tym udział.
  Od czasu odejścia Jelcyna, Rosja zaczęła mówić innym głosem. Wokół Putina kręcą się różni ludzie, nie brak syjonistów, ale są też tacy jak Rogozin, oficjalny nacjonalista.

 7. Rozpocząłem czytanie książki „Żydowski suprematyzm” dra Duke’a i już sam początek o Chabad Lubawicz jest szokujący (kosztuje niecałe 50 zł z przesyłką). Mogę powiedzieć, że to bardzo wpływowa i groźna sekta rasistowska, szowinistyczna, talmudyczna. Wg nich można zabić goja-nieżyda, żeby przeszczepić Żydowi nerkę, wątrobę itp, i jest wszystko ok. Czytam dalej.

 8. Gratulacje dla Redakcji za jasne stanowisko w sprawie problemu żydowskiego.Przynajmniej tutaj nie boją się poruszać tej kwestii bo chłopcy od ,,Ruchu Narodowego” to mało zawału nie dostają jak słyszą o żydostwie i mają odpowiedzieć na pytanie o ich stanowisko względem żydostwa.

 9. spostrzeżcie jedno, całtym obecnym Światem kręcą po cichu najbardziej poszkodowani w II WŚ Żydzi, i nie ukrywajmy to oni są odpowiedzialni z ten rozpierd*l na bliskim czy dalekim wschodzie, ludzie którym ciągle mało i którzy wszędzie widzą interes Żydzi!!!

 10. W ogóle w ścisłym kierownictwie z tamtego okresu głównie byli Żydzi + Polak Dzierżyński. No i główny oczywiście był Lenin. A kim był Lenin? – Kosmopolitą. A przodków miał takich: W prostej linii po ojcu czuwaszkich. A inni jego przodkowie to byli: Żydzi, Niemcy i Kałmucy.

 11. Wall Street i Rewolucja Bolszewicka – Profesor Antony Sutton

  wywiad z prof. Anthonym Suttonem, z 1987 roku na temat powiązań Wall Street i zagranicznych korporacji w budowie Związku Sowieckiego.

  Antony C. Sutton (1925-2002), ekonomista, historyk i pisarz.

  http://www.youtube.com/watch?v=2gOFwCSi7ok&feature=player_embedded

 12. To fakt, ale co z tego? To ma go niby czynić jakimś „nacjonalistą”? Świadomym czegokolwiek więcej, niż od dawna znanego faktu historycznego (któremu już nawet sami żydzi nie przeczą)? Ten sam „antysyjonista” Putin powiedział wcześniej, że rozpad ZSRR (żydowskiego ZSRR, jak można wywnioskować z omawianej w tym artykule wypowiedzi), to „największa katastrofa geopolityczna tego stulecia”. Jak to się ma do wizerunku „konserwatywnego bohatera” jaki mu niektórzy chcą przypisać?
  .
  W ogóle dziwi mnie poważanie jakim się cieszy ten człowiek wśród części polskich radykałów. Nacjonaliści rosyjscy go nienawidzą, ale inni coraz chętniej widzą w nim jakiegoś nowego „wodza białego człowieka” i prekursora myśli narodowej. Nic bardziej mylnego! Facet jest byłym agentem KGB, ma spory sentyment do komuny i „Sajuza”, do władzy go dopchali żydowscy oligarchowie (część co prawda pogonił, ale nie za syjonizm, tylko w związku z wewnętrznymi porachunkami-reszta ma się dobrze), nepotyzm w kraju aż piszczy, Syrię może i wbrew Izraelowi popiera, ale nie dlatego, że walczy z niesprawiedliwością syjonizmu, tylko dla dobra własnej pozycji gospodarczej, militarnej i politycznej, multikulti z jego strony w ŻADEN sposób nie jest zwalczane (a wręcz przeciwnie), buduje za grube pieniądze muzea kultury żydowskiej jak u nas, itd. … Jedyny plus, to może to, że homopropagandzie powiedział stop, ale z drugiej strony za Stalina też tęczowe bydlęta nie miały prawa głosu, a jakoś to specjalnie wzorem i przyjacielem Polaków „wujka Soso” nie czyniło (i nie czyni).
  Putin to w zasadzie taki ruski TUSK, tylko, ze odrobinę bardziej autorytarny, mniej pro-gejowski i z bardziej oczywistym komuszym rodowodem. Nic więcej. Popieranie go to z polskiej perspektywy strzał we własną stopę.

 13. Do fakt
  „… najbardziej poszkodowani w II WŚ Żydzi …”
  Mam nadzieję, że napisałeś to z ironią, bo najbardziej poszkodowani to na pewno nie oni.

 14. Drodzy i zacni. To bardzo proste. Carat Żydów uciskał i prześladował przez 200 lat. Lenin chcąc zburzyć starą Rosję sięgnął po tych którzy jej szczerze nienawidzili. Stąd masa Żydów wśród komisarzy. Stąd Polacy – Dzerżyński i Teodorowicz (minister aprowizacji). Stąd ochronę lenina stanowili Łotysze i Chińczycy.
  ale teraz popatrzcie na rząd zainstalowany w Polsce w 1944-tym. Oczywiście byli w nim żydzi-komuniści. Ale tylko bardzo nieliczni „nasi” – większość towarzyszy mimo arcypolskich nazwisk to byli żydzi sowieccy.
  Posprawdzajcie sobie ich przynależność partyjną przed 1939-tym. Garstka z KPP, ciut więcej z KPZU. A reszta? Brak danych – Czytaj KPZR i NKWD.
  Polscy żydzi-komuniści stanowili niewielki odsetek tak w PPR-PZPR jak i UB. Dominowali importowani. Dlaczego?
  Po pierwsze masa „naszych” pouciekała przed wojną do ZSRR i została wykończona. Wielu zginęło z rąk szwabów. Wreszcie wśród pozostałych polskich żydów poziom nienawiści do Polski i Polaków był zbyt słaby, nie garnęli się do podpalania kraju i mordowania Polaków – trzeba było pilnie uzupełnić importowanymi.
  Ciekawe są też losy wielu ubeckich oprawców pochodzenia żydowskiego po 1956-tym. Wielu rozpłynęło się bez śladu. Część mogła zmienić nazwiska. Być może niektórych dopadły ich ofiary – akowcy wypuszczani z więzień. Ale większość zapewne ewakuowano do ZSRR.

 15. Ważne że katechon rządzi w Rosji.

 16. Miedwiediew jest żydem ! z Putinem nie wiadomo !. Jednak ! wszystko wskazuje , że to rosyjski PATRIOTA

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*