Nacjonalista.pl podbija Androida

Z przyjemnością informujemy, że portal Nacjonalista.pl jako pierwsze medium o profilu narodowym podbija system Android! Już o teraz możecie ściągnąć aplikację z Android Market prosto na swój telefon i być zawsze na bieżąco. Aplikacja pobiera ostatnie teksty z portalu i wyświetla jest na liście, oznaczając te które jeszcze nie zostały przeczytane. Dodatkowo sprawdza automatycznie co pewien czas. czy pojawił się nowy tekst, aby nas o tym poinformować.

Najnowszą wersję pobierzecie pod tym adresem: https://market.android.com/details?id=com.warting.blogg.wiz_nacjonalista_feed_nu&feature=search_result lub po prostu wpisując w Android Market „nacjonalista„.

Android to ostatnio bardzo popularny system operacyjny dla urządzeń mobilnych takich jak telefony komórkowe, smartfony tablety. Zrzesza przy sobie dużą społeczność deweloperów piszących aplikacje („apps”), które poszerzają funkcjonalność urządzeń. Dla systemu operacyjnego Android poprzez platformę Android Market jest obecnie dostępnych ponad 250 tys. aplikacji, w tym także nasza.

Tym samym poszerzamy swoją działalność o kolejne miejsce będące częścią składową nowych mediów. Czekamy na Wasze opinie i sugestie.

Kod QR - link do naszej aplikacji w Android Market

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , , , ,

Podobne wpisy:

Subscribe to Comments RSS Feed in this post

2 Komentarzy

  1. Czy ta informacja jest jeszcze aktualna? Tj. czy nacjonalista.pl jest dostępny w jakiejkolwiek formie na androida?

  2. Pomyślcie o aplikacji na windows phone :)

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*