Nordycki Ruch Oporu: „Dni Aktywisty” 2018

„Dni Aktywisty” to zjazd delegatów Nordyckiego Ruchu Oporu, który odbywa się tradycyjnie w styczniu. Tegoroczny odbył się pod hasłem „Nie jesteśmy politykami – jesteśmy narodem”, które ma także towarzyszyć tegorocznej kampanii wyborczej organizacji w Szwecji. Oprócz Szwedów w wydarzeniu wzięli udział reprezentanci oddziałów Ruchu z Norwegii, Danii i Finlandii, a także działacz Złotego Świtu z Nowego Jorku.

W sprzedaży ma pojawić się zapowiadana wcześniej książka podsumowująca 20 lat walki narodowych socjalistów z Północy. Simon Lindberg, lider Nordyckiego Ruchu Oporu, potwierdził start w wyborach parlamentarnych i samorządowych. Nie ma to oznaczać jakiejkolwiek liberalizacji.

Zwrócmy uwagę na film dokumentujący „Dni Aktywisty”. Widzimy oddanych Sprawie ludzi, z odsłoniętymi twarzami, nie wstydzących się swoich poglądów. W Polsce różni pseudoradykałowie chowają się po lasach lub co najwyżej w oparach alkoholu „spełniają się” na koncertach.

da1

da2

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , ,

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*