Szabesgoje z PiS-uaru chcą budowy muzeum chasydyzmu

Reżim PiS-uaru nie wyobraża sobie innej postawy względem wiecznych tułaczy niż czołobitność. Rzeczywistość udowadnia to na każdym kroku.

„Polska powinna poczynić jeszcze jeden wysiłek w ramach chronienia dziedzictwa kultury żydowskiej w Polsce i zbudować w przyszłości muzeum chasydyzmu polskiego, tak bym to nawet nazwał, żeby tą specyfikę chasydyzmu polskiego bardziej szczegółowo opowiedzieć” – powiedział Sellin. Jak mówił, w Polsce jest już kilka inicjatyw, które do tego zmierzają. „Jak sądzę, przynajmniej z jednej z nich będzie owoc i deklaruję, że państwo polskie taką inicjatywę również wesprze” – podkreślił wiceminister kultury. Wicepremier Piotr Gliński przyznaje, że jego resort w szczególny sposób wspiera działania w obszarze stosunków polsko-żydowskich.

Świętowanie Chanuki, szabasowe kolacje na których widzimy czołowych polityków rządu w jarmułkach, ogromne sumy przekazywane na żydowskie muzea i cmentarze, koszerny lobbysta Jonny Daniels widywany z zarządcami III RP, oto kwintesencja „dobrej zmiany”. Lobby postawiło na właściwą partię. Protokoły nie kłamią.

Na podstawie: rp.pl/nacjonalista.pl

Hidden-Jew

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Podobne wpisy:

Subscribe to Comments RSS Feed in this post

3 Komentarzy

  1. Jak chcą pejsaci muzeum to niech sobie sami ufundują za swoje pieniądze

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*