Rzym: Faszyści bronią Tradycji i pomagają rodakom

Nasi faszystowscy koledzy każdego dnia udowadniają, że działają realnie na rzecz Narodu. Działacze Azione Frontale, jednej z ciekawszych organizacji funkcjonujących w Rzymie, regularnie przekazują żywność i inne podstawowe artykuły ponad 50 rodzinom. Do tego blokowanie eksmisji ubogich rodaków, konferencje poświęcone zagadnieniom społeczno-politycznym, kursy samoobrony etc. – jednym słowem działalność na wielu polach. To z pewnością niejedyny punkt styczny z polskimi narodowymi radykałami.

Włoscy faszyści nie zapominają także o Wartościach. Przed choinką zamówioną przez władze rzymskiej stolicy na Boże Narodzenie 2017, będącą już obiektem kpin z uwagi na fatalny wygląd, umieścili duży obraz Świętej Rodziny przypominac tym samym o właściwym znaczeniu tego szczególnego czasu.

AF1

AF2

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , , , ,

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*