Echa 11 listopada: Reżim zapowiada ściganie „rasistów” z Czarnego Bloku

Nie milkną echa stołecznego Marszu Niepodległości, który, choć z roku na rok coraz bardziej ugrzeczniony i mainstreamowy, w tym roku zyskał radykalny wizualnie i merytorycznie dodatek w postaci Czarnego Bloku, którego uczestnicy utworzyli własny, niezależny pochód. Jego przekaz, co nie dziwi, doprowadził do białej gorączki demoliberałów, lecz także (co także dziwić nie powinno) wszelkiego rodzaju narodowców (nie mylić z nacjonalistami) oraz prawicę, którzy ochoczo i na wyścigi odcinali się od „rasistowskich” haseł o białej Europie. Zapewne  będą odcinać się jeszcze bardziej, gdyż śledztwo w sprawie propagowania razizmu oraz faszyzmu wszczęła Prokuratura Rejonowa Warszawa-Śródmieście.

Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa złożył m.in.przedstawiciel narodowości alternatywnej Jonny Daniels, prezes Fundacji From the Depths. Odpowiedzialny za MSWiA Mariusz Błaszczak zapowiedział, że zobowiązał policję do jak najszybszej analizy treści propagowanych podczas wszystkich zgromadzeń z 11 listopada, pod kątem ścigania z urzędu osób z art. 256 Kk. Wtóruje mu szef resortu sprawiedliwości, który zapowiada pociągnięcie do odpowiedzialności karnej wszystkich zidentyfikowanych uczestników demonstracji, podczas której prezentowano jakże  „nieprawomyślne” treści. Nieco wcześniej w podobnym tonie wypowiadał się PiS-owski prezydent, który ochoczo wykluczył z polskiego społeczeństwa osoby wyznające nacjonalizm. Antyfaszystowski bon ton tego w końcu wymaga.

Na podstawie: tvp.info, nacjonalista.pl

Radykalnym nacjonalistom, którzy ściągnęli na siebie uwagę wymiaru „sprawiedliwości” należy życzyć szczęścia, wytrwałości oraz pogody ducha w razie spotkania z karzącą ręką demokratury. Mimochodem niejako należy też wspomnieć o organizowanym cyklicznie w różnej formie Marszu Patriotów. Na tej imprezie od początku firmowanej przez Narodowe Odrodzenie Polski nikt nie kłania się politycznej poprawności, nikt nie kaja się za „grzechy”, kiedy tylko demoliberalny system pogrozi palcem lub tupnie nogą. Wszyscy, którzy chcieliby zasilić szeregi najstarszej polskiej organizacji narodowo-rewolucyjnej, mogą zrobić to już TERAZ.

cb2017

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , , ,

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*