„Biała Europa braterskich narodów” – Czarny Blok na Marszu Niepodległości

„Biała Europa braterskich narodów” i „Europa będzie biała albo bezludna” – te dwa transparenty Czarnego Bloku na Marszu Niepodległości wywołały prawdziwą eksplozję oburzenia wśród prawicowych lokajów establishmentu i ich „narodowych sojuszników”. Oczywiście hasła głoszone przez nacjonalistów nie ograniczały się jedynie do kwestii szeroko rozumianej tożsamości i sprzeciwu wobec szowinizmu – nie zabrakło także antykapitalizmu, antyimperializmu i promocji zdrowego, wolnego od nałogów stylu życia. W Czarnym Bloku obok Polaków uczestniczyli nacjonaliści z Czech, Rosji, Ukrainy, Szwecji, Bułgarii czy Hiszpanii.

Inicjatywie patronowały portale Nacjonalista.pl i Autonom.pl, zaś organizatorami byli Autonomiczni Nacjonaliści, Szturmowcy i Radykalne Południe.

Naród, Europa, Rewolucja!

 cb2017

Czarny Blok – Marsz Niepodległości 2017 from aktywista on Vimeo.

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , , ,

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*