Marsz Niepodległości 2017 – „My chcemy Boga!”

Jak co roku, z czysto kronikarskiego obowiązku, informujemy o przebiegu Marszu Niepodległości. Oczywiście, podobnie jak zeszłoroczny, przebiegał spokojnie, a na ulicach Warszawy pojawiło się kilkadziesiąt tysięcy osób. Oficjalnym hasłem Marszu było „My chcemy Boga”. Oprawa „polityczna” z naszego punktu widzenia była dość mdła – praktycznie żadnych odniesień do kwestii UE, NATO i globalistycznej oligarchii. Można powiedzieć, że wydarzenie znakomicie wpisuje się w narrację obecnego reżimu. Z ciekawych rzeczy warto wspomnieć o Czarnym Bloku – patronem medialnym inicjatywy był nasz portal.

Na trasie Marszu Niepodległości w Warszawie, w okolicy Ronda de Gaulle’a, policjanci usunęli kontrmanifestację Obywateli RP. „Osoby, które zgromadziły się w tym miejscu, naruszyły prawo o zgromadzeniach, w szczególności chodzi o to, że były one odległości bliższej niż 100 metrów do zgromadzenia cyklicznego, a także próbowały przeszkodzić w organizacji legalnego zgromadzenia ” – powiedział następnie w rozmowie z RMF FM mł. insp. Mariusz Ciarka, rzecznik prasowy Komendanta Głównego Policji.Swój niewielki spęd zorganizowali w Warszawie również antyfaszyści z całego kraju. Było jak zwykle infantylnie, bełkotliwie i zdecydowanie pod wpływem środków odurzających. Osobnicy z tej intrygującej parafii wciąż widzą wszędzie Adolfa Hitlera.

Na podstawie: polskieradio.pl/rmf24.pl

 polska

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , ,

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*