Talmudyczna nienawiść do NSZ

Środowiska żydowskie i kapłani religii Holocaustu od 1945 roku próbują narzucić Europie swoją wizję historii, skutecznie przy tym zwalczając wszelkie przejawy nacjonalistycznego odrodzenia na Starym Kontynencie. W Polsce, masowo kolaborujący z sowieckimi okupantami Żydzi, za niezmienny cel swoich ataków wzięli żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych i spadkobierców historycznego narodowego radykalizmu. Najpierw strzelali im w tył głowy, dziś opluwają i stosują koszerną mieszankę kłamstw i nienawiści. Po kolejnym upamiętnieniu przez Sejm Narodowych Sił Zbrojnych, dyrektor Muzeum Historii Żydów „Polskich” POLIN prof. Dariusz Stola, dał upust talmudycznej „mądrości”:

Są takie okresy, kiedy warto pokazywać przy pomocy historii, co nas może i powinno dzielić, a są takie, kiedy powinny pokazywać co nas może nie powinno łączyć. Ten przypadek z NSZ mnie bardzo zaskoczył i zasmucił dlatego, że - mówiąc oględnie – NSZ były organizacją przynajmniej kontrowersyjną.

Byli dumni z tego, że są faszystami, nie wiem dlaczego dzisiejsze ich wnuki ideowe się tego zapierają, bo oni byli dumni z tego, że należą do wielkiej faszystowskiej rodziny faszystów europejskich, którzy zwalczali demokrację jawnie.

Jak się okazało, trudniej im było uznać, podporządkować się rządowi polskiemu na uchodźctwie, który był rządem legalnym – to byli nasi przywódcy narodowi, a przynajmniej niektórzy z nich nie znaleźli w sobie wystarczającej bariery, żeby nie współpracować z Niemcami pod koniec wojny.

ONR (z którego wywodziły się Narodowe Siły Zbrojne – przyp. redakcji) to organizacja jawnie antysemicka, przed wojną wzywająca do bicia, marginalizowania, zamykania Żydów w gettach ławkowych i wydalenia ich z kraju.

Co Żydom i szabesgojom do tego, kogo jako Polacy chcemy honorować we własnym kraju? Dlaczego z pieniędzy polskiego podatnika finansuje się muzea poświęcone Żydom?

Na podstawie: dziennik.pl

Nie pozwolimy opluwać naszych Bohaterów!

bsnsz

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , , , , , , ,

Podobne wpisy:

Subscribe to Comments RSS Feed in this post

7 Komentarzy

 1. NSZ to faszyści, wrogowie demokracji i antysemici. OK, ale co jest złego w faszyzmie, antydemokratyzmie i antysemityzmie? Jestem tylko biednym gojem i tego nie wiem, chciałbym aby ów żydek raczył mi to wyjaśnić.

 2. Kiedy żydzi prawią wyklady o faszystach z Nsz wnet ja im przypominam o organizacji Żabotynskiego reakcje są bezcenne :)

  • Nawet wśród Żydków są dobrzy ludzie.

   • Ale cele Żabotyńskiego kłóciły się z dążeniami Palestyńczyków, swoją drogą nacjonalistyczni publicyści dużo piszą o europejskich nacjonalistach, historii ich ruchów, lewicujący narodowcy przedstawiają jeszcze nacjonalistów azjatyckich, arabskich i latynoamerykańskich, a mało o historii żydowskiego ruchu nacjonalistycznego, na Szturmie jest jeden artykuł, ale szkoda że nie przedstawili historii rewizjonistów-maksymalistów, nie ma nigdzie opisanego tego ruchu w polskich źródłach, jeszcze są religijni nacjonaliści z Kachu, ale ci to raczej patologiczni szowiniści jeszcze neoliberalni dodatkowo

   • Nie zaprzecze,jednak to ci zli dominuja mimo wszystko.

 3. A ja nie rozumiem „podcierania” jakie stosuje Karol Wołek.
  To żydzi byli agresorami i NSZ miało nie tylko prawo, ale obowiązek ich eliminować.
  Obrzydliwe są tłumaczenia „nacjonalistów” że nie jesteśmy antysemitami, czy chwalenie się pomaganiem żydów.
  Tacy „nacjonaliści” są tak samo bezużyteczni jak marksiści kulturowi czy koszerni konserwatyści (właściwie to można powiedzieć że ci „nacjonaliści” to pochodna tego koszernego konserwatyzmu).

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*