Walka z Tradycją: Liberalna dzicz niszczy pomniki Konfederacji

Liberalno-lewicowa dzicz i inni mentalni podludzie spod znaku „antyfaszyzmu” po wydarzeniach w Charlottesville zaczęli usuwać pomniki poświęcone żołnierzom Konfederacji walczych o prawo do życia w wolności. Nowy Orlean, Baltimore, Durham, Fairfax, niszczy się nie tylko monumenty, ale także represjonuje osoby zaangażowane w ich obronę (wyrzuca z pracy i ze szkół).

Większość Amerykanów uważa, że pomniki żołnierzy Konfederacji z czasów wojny secesyjnej powinny pozostać w miejscach publicznych – wynika z opublikowanego sondażu Ipsos i agencji Reutera.

W sondażu przeprowadzonym w dniach 18-21 sierpnia 54 proc. dorosłych Amerykanów oceniło, że pomniki konfederatów powinny „pozostać we wszystkich miejscach publicznych”, podczas gdy 27 proc. powiedziało, że powinny zostać z tych miejsc usunięte. 19 proc. ankietowanych nie miało zdania.

W reakcji na zamieszki w Charlottesville prezydent USA Donald Trump obarczył odpowiedzialnością za zajścia obie strony. W sondażu 31 proc. ankietowanych zgodziło się zasadniczo z oceną Trumpa, 28 proc. jako agresorów wskazało białych nacjonalistów, a 10 proc. – ich lewicowych przeciwników.

Duch amerykańskiego Południa musi ostatecznie zwyciężyć nad „postępowymi” degeneratami!

Na podstawie: onet.pl/nacjonalista.pl

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , ,

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*