Triumf woli: Znany portugalski nacjonalista na wolności

Mário Machado, były działacz Partii Narodowego Odrodzenia, lider Frontu Narodowego i lokalnego oddziału Hammerskins, po 10-latach za kratami został warunkowo wypuszczony na wolność. W więzieniu, podobnie jak wielu jego kolegów, ten jeden z najbardziej rozpoznawalnych nacjonalistów w Portugalii znalazł się po sfabrykowanym procesie i zarzutach spod znaku tzw. gumowych paragrafów – „nawoływanie do nienawiści” etc.

Mário, ojciec trójki dzieci, za kratami nie poddał się i skończył zaocznie na Universidade Autonoma w Lizbonie prawo. W momencie uwolnienia deklarował podjęcie pracy na szeregowym stanowisku w jednej z kancelarii prawnych.

Adwokat nacjonalisty poinformował, iż chociaż nie zostało mu to zabronione, nie będzie udzielał żadnych wywiadów. Jedno jest pewne – przede wszystkim nie porzucił swoich poglądów, ale na razie nie zamierza rozwijać żadnej działalności politycznej.

Portugalia potrzebuje bezkompromisowych nacjonalistów. Trzymamy kciuki za Mário!

Na podstawie: nacjonalista.pl/Informacje nadesłane

MarioM

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , , ,

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*