White Rex z wizytą u niemieckich nacjonalistów

Poza niewielkimi kręgami wiecznie wczorajszych szowinistów, współpraca pomiędzy europejskimi nacjonalistami na różnych poziomach jest czymś naturalnym. Naszymi wrogami nie są sąsiedzi zza miedzy, ale globalna oligarchia finansowa, Unia Europejska i syjonistyczne lobby. Na zaproszenie niemieckich nacjonalistów w ojczyźnie Goethego gościł twórca inicjatywy White Rex – Denis Nikitin, który przeprowadził kilkugodzinne seminarium z technik samoobrony połączone z prelekcją na temat szeroko rozumianych zagadnień z zakresu nacjonalistycznego stylu życia, a więc rozwoju na poziomie duchowym i fizycznym.

W wydarzeniu wzięło udział 50 nacjonalistów, którzy potwierdzili w ten sposób swoją wolę walki przeciwko współczesnemu światu i odrzucenia mentalności ofiary. Okazją do sprawdzenia swoich umiejętności będzie kolejna edycja nacjonalistycznego turnieju sportów walki „Kampf der Nibelungen”.

Sport, duch wojownika, nacjonalizm!

WRD

***

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , , , , ,

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*