Bezkompromisowy Vincent Reynouard: „Holocaust to mit”

Vincent Reynouard, nacjonalista, katolicki tradycjonalista, ojciec ośmiorga dzieci, od ponad 20 lat prowadzi walkę przeciwko religii Holocaustu. W 2007 roku został po raz pierwszy skazany za kwestionowanie „najprawdziwszych prawd”, zaś w 2010 trafił na 9 miesięcy (wyrok opiewał na 12) do więzienia. Obecnie przebywa w Wielkiej Brytanii, aby uniknąć konieczności trafienia za kraty, po kolejnym wyroku 2 lat pozbawienia wolności za „myślozbrodnię”. Wcześniej Vincent pracował jako nauczyciel matematyki, jednak w 1997 roku został zwolniony za swoje przekonania. W ten sposób opisał swoje zaangażowanie:

Po tym, jak Trzecia Rzesza została kompletnie zmiażdżona militarnie, wojna trwała dalej i trwa do dnia dzisiejszego. Nasi przeciwnicy w tej niekończącej się walce mają do dyspozycji broń masowego rażenia – rzekomy „Holocaust”. Od 1945 roku to kłamstwo uniemożliwia rzetelną debatę nie tylko na temat narodowego socjalizmu, ale mówiąc szerzej, na temat społeczeństw respektujących naturalny ład.

Tym wszystkim tchórzom i durniom, których życie to serie przerw między różnymi zdradami, powinniśmy powtarzać słowa Chrystusa: Niech wasza mowa będzie: Tak, tak; nie, nie. A co nadto jest, od Złego pochodzi.

Tak, Holocaust jest mitem. Musimy czerpać z narodowego socjalizmu to, co było dobre, aby w końcu go przewyższyć i uformować doktrynę, która będzie w stanie ocalić nasz Stary Kontynent. Niektórzy krytykują mnie za aktywność przywołując fakt, że mam ośmioro dzieci. Są w błędzie – jeśli to robię, to przede wszystkim dla nich, żeby zapewnić im lepszą przyszłość.

Vincent Reynourd był w latach 90-tych XX wieku członkiem Francuskiej i Europejskiej Partii Nacjonalistycznej (Parti Nationaliste Francais et Europeenns — PNFE).

Na podstawie: revisionists.com/Informacje nadesłane

Vincent

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , ,

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*