Horst Mahler: „Holocaust to największe kłamstwo w historii”

Horst Mahler został skazany łącznie na blisko 12 lat więzienia za kwestionowanie religii Holocaustu oraz pozycji żydowskiego lobby w Europie. W 2015 r. został czasowo wypuszczony z więzienia ze względu na stan zdrowia. Demoliberalny System szybko jednak upomina się o „myślozbrodniarzy” i już pod koniec 2016 roku rozpoczęto starania o powrót Horsta za kraty. W kwietniu 2017 roku Mahler opublikował w internecie oświadczenie, w którym poinformował, że nie zamierza wracać do więzienia i że poprosił władze innego państwa o udzielenie mu azylu. Czym tak naraził się ten odważny adwokat? Lobby nie może mu wybaczyć słów:

Holocaust to największe kłamstwo w historii. Celem żydostwa jest światowa dominacja poprzez ustanowienie nienaruszalnej i znajdującej się pod szczególną ochroną religii Holocaustu.

Żyjemy w zjudaizowanym świecie. Zabicie kłamstwa o Holokauście jest priorytetowym zadaniem.

Horst Mahler, z zawodu prawnik, był jednym z założycieli i ideologów terrorystycznej Frakcji Czerwonej Armii (RAF), zwanej też od nazwisk liderów grupą Baader-Meinhof Brigade. Za działalność w jej strukturach odbył wyrok 10 lat pozbawienia wolności. Po wyjściu z więzienia związał się z niemieckimi środowiskami nacjonalistycznymi.

Józef Szujski stwierdził kiedyś, że fałszywa historia jest mistrzynią fałszywej polityki. Miał rację.

Na podstawie: Nacjonalista.pl/nordfront.se

HMahlert

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , , , ,

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*