Gazeta Wyborcza ostrzega przed Nordyckim Ruchem Oporu

Gazeta Wyborcza po licznych nagonkach na polskich nacjonalistów, zmieniła kierunek geograficzny i tym razem w tekście „Biała Siła Skandynawii” poświęciła (na całą stronę) uwagę naszym kolegom z Nordyckiego Ruchu Oporu. Jak zwykle mamy do czynienia z koszerną mieszanką kłamstw i półprawd pozyskanych ze sprawdzonych, „antyfaszystowskich” źródeł. Alarmująco brzmi poniższy fragment:

Członkowie NRM otwarcie głoszą wyższość białej rasy. Chcą wydalenia wszystkich niebiałych imigrantów i utworzenia jednolitego państwa skandynawskiego, z własnym wojskiem i walutą. W Szwecji założyli partię polityczną, ale deklarują, że będą walczyć także innymi metodami…Podczas obozów w lasach uczą się walki wręcz i survivalu.

Jak czytamy również w Wyborczej, „neonaziści” mają nawet swój portal internetowy Nordfront” – potwierdzamy i odsyłamy do naszego „Katalogu stron niepoprawnych politycznie”. Demaskatorski artykuł opublikowano 6 kwietnia 2017 roku w papierowym wydaniu GW. Dzień później Szwedzi w Sztokholmie po raz kolejny zostali „wzbogaceni kulturowo”. Tyle warty jest „antyfaszyzm”.

Nordycki Ruch Oporu w swojej działalności stawia na koncepcję Politycznego Żołnierza, zbliżoną do tej propagowanej od lat przez Narodowe Odrodzenie Polski. Osobom zainteresowanym działalnością NRO,  polecamy lekturę naszych wpisów TUTAJ. Hell Seger!

Na podstawie: nacjonalista.pl/GW

NRO

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , ,

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*