„Dni Walki” – obóz formacyjny Nordyckiego Ruchu Oporu w Norwegii

Sekcja norweska Nordyckiego Ruchu Oporu z miesiąca na miesiąc rośnie w siłę. Po głośnej medialnie akcji przeciwko homopropagandzie , przyszedł czas na zorganizowanie dorocznego obozu formacyjnego pod hasłem „Dni Walki”. Na uczestników czekały wykłady dotyczące nie tylko zagadnień ideologicznych, ale także bezpieczeństwa IT. Haakon Forwald, lider Nordyckiego Ruchu Oporu w Norwegii zapowiedział dalszy rozwój inicjatyw wydawniczych, gdyż odpowiednia formacja ideologiczna jest fundamentem każdej, autentycznie rewolucyjnej i antysystemowej organizacji.

Uczestnicy obozu mieli także możliwość doskonalenia technik samoobrony, co jest szczególnie przydatne w multikulturowych i „antyfaszystowskich” państwach takich jak Norwegia.

nn1

nn2

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , , ,

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*