Nacjonalizm w Święto Niepodległości

Już niebawem na ulice wielu miast wyjdą tysiące ludzi, aby dać wyraz swojemu przywiązaniu do idei Wolnej i Niepodległej Polski. 11 Listopada 2012 roku znowu będzie wielkim świętem polskich nacjonalistów i patriotów. Portal Nacjonalista.pl popiera wszelkie manifestacje w tym szczególnym dniu, te większe i te mniejsze, w dużych miastach i w małych miejscowościach. Wszystkie one są tak samo wartościowe, gdyż niosą wspaniały powiew idealizmu, dumy narodowej i oddania naszej Ojczyźnie. Trawestując klasyka, niech odbędą się tysiące marszów!

Już dziś zapraszamy (lista będzie aktualizowana)

1. Wrocław – 11 listopada, Marsz Patriotów, godz. 17, Rynek http://www.facebook.com/events/432209033480745/, http://www.facebook.com/MARSZPATRI0T0W

2. Częstochowa – 11 listopada, Marsz Narodowy, godz. 13, pomnik bł. Jana Pawła II https://www.facebook.com/events/187106658092433/, http://www.marsznarodowy.pl/

3. Białystok, 10 listopada,  Manifestacja „Za niepodległością i suwerennością Państwa Polskiego”, godz. 15:45, Rynek Kościuszki https://www.facebook.com/events/540241719325885/

4. Bytom, 11 listopada, „Marsz Niepodległości – Marszem Patriotów” http://www.facebook.com/bytom11listopada

5. Warszawa, 11 listopada, Marsz Niepodległości

6. Gryfino, 10 listopada, Manifest Patriotów, godz. 19, Plac Barnima, https://www.facebook.com/events/120963671394924/

7. Szczecin, 11 listopada, Szczeciński Marsz Niepodległości, godz. 15, Plac Orła Białego

………….

Czekamy na informacje z Waszych okolic!

Zbliża się Święto Niepodległości, w czasach upadku niezależności Polski dzień szczególny. To nie tylko święto historyczne, to przede wszystkim deklaracja naszego stosunku do politycznej rzeczywistości. Tego dnia mówimy wyraźnie: Polska ma być wolna, wielka i niepodległa –  wolna od ingerencji organizacji zewnętrznych, niezależna od  obcej woli, żyjąca zgodnie z wolą swoich ludzi, a nie wedle decyzji biurokratów brukselskich, moskiewskich czy waszyngtońskich.

Tego dnia  polscy patrioci – by użyć określenia tak deprecjonowanego przez mainstreamowe media -  powinni wyjść na ulice i zamanifestować swoje przekonania. Powinni wyjść wszędzie tam, gdzie żyją; wszędzie tam, gdzie są ich domy, ich rodziny, ich codzienność.

Nie  tysiące w jednym miejscu, ale w tysiącach miejsc dziesiątki, setki, tysiące. Gdziekolwiek żyją ludzie Niepodległej – tam Niepodległość musi być widoczna, nie tylko zresztą w Jej święto.

Niepodległość buduje się bowiem najpierw w świadomości. Tą świadomością jest powszechność naszego dążenia. Powszechność wolna od kompleksu oblężonej twierdzy, w której zamknięci są ostatni sprawiedliwi. To jest nasz kraj; kraj, nie zamknięty do jednej ulicy, jednego placu czy jednego miasta. On jest wszędzie tam, gdzie żyjemy; jest wolny wszędzie tam, gdzie to będziemy okazywać.

11 listopada  spotykamy się zatem wszyscy – w naszym wspólnym działaniu. Bo Polska nie potrzebuje jednej manifestacji niepodległości – ona żąda od nas, by powszechność stała się faktem.

Adam Gmurczyk

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Podobne wpisy:

Subscribe to Comments RSS Feed in this post

8 Komentarzy

 1. Jak zwykle giertychowska młodzież w internecie bredzi coś o rozbijactwie. Ta sekta nie nauczy się nigdy myślenia :)

 2. Pan Adam zapomniał jeszcze dodać że w ruchu narodowo radykalnym jak i w Polsce nie ma absolutnie miejsca dla żydów o jakichkolwiek poglądach nawet tych przychylnych.A to ze względu na ich szczególną szkodliwość i działalność wywrotową. Owym dyliżansem, moskiewskim czy waszyngtońskim kieruje nie kto inny jak światowe żydostwo – wróg numer jeden. Musimy być czujni aby w nasze szeregi nie wkradli się dywersanci pod płaszczykiem dobra, trzeba działać według jasno określonych zasad.

 3. Chociaż np. Henryk Rossman z ONR… nazwisko zdradza korzenie żydowskie.

 4. a o Krakowie cicho sza?

 5. Szkoda że w Krakowie nie ma ;/

 6. Międzynarodowe żydostwo zwalcza każdy nacjonalizm, oprócz swojego.
  Nakazem ich „religii” – Talmudu – jest przenikanie do każdej grupy społecznej, szczególnie takiej, która mogłaby zagrozić ich dominacji. Nie jest tajemnicą, że żydzi przeniknęli także do LPR i MW.
  Pytanie: Dlaczego Roman Giertych zapowiedział (podobno), że pójdzie w marszu prezydenckim?

 7. W Szczecinie o 14 w katedrze bedzie msza.
  Szczegoly : Narodowy Szczecin.
  Pozdr.

 8. Jak w Krakowie nie ma, to moze czas na Wasza inicjatywe : -)?

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*