Nacjonalistyczny 1 maja w Warszawie – zaproszenie

Z czym kojarzy nam się 1 maja? Zdecydowana większość Polaków z pewnością przywoła przy okazji tej daty wspomnienia z przymusowych „pracowniczych” pochodów w dobie minionego ustroju, tudzież skojarzy ją z marginalnymi lewicowymi ugrupowaniami, które w dalszym ciągu wychodzą na ulice, aby pomachać czerwonymi flagami. Takie skojarzenia nie powinny nikogo z nas dziwić, wszak lewacka propaganda w dalszym ciągu odciska swoje piętno na polskim społeczeństwie – m.in. w mediach, szkołach, czy na mównicy sejmowej.

Jednak obecny 1 maja posiada swój własny, o wiele ważniejszy wydźwięk. To właśnie w tym dniu, przed ośmioma laty, Polska utraciła resztki suwerenności wstępując do Unii Europejskiej. To również w tym dniu, dokładnie przed rokiem, rynki pracy m.in. w Niemczech, Austrii, Szwajcarii czy Francji otworzyły się na zarobkowych emigrantów z Europy Środkowo-Wschodniej, wytwarzając sytuację masowej imigracji pracowników o niższych wymaganiach płacowych, powodując tym samym obniżenie się pensji rodzimych pracobiorców. Wśród zarobkowych emigrantów, którzy od 1 maja 2011 roku zalewają zachodnie rynki pracy, niechlubne pierwsze miejsce pod względem liczby zagranicznych wyjazdów momentalnie objęli Polacy. Wszystko to przekłada się jednocześnie na dalszy postęp globalizacji i stopniową wyprzedaż polskiego przemysłu, zanik poczucia tożsamości narodowej, oraz wytwarzanie się sztucznych multikulturowych społeczeństw, prowadzących w efekcie do zwiększenia napięć społecznych. Najwyższa pora, aby dosadnie przypomnieć nasze stanowisko w tej sprawie.

1 maja 2012 zapraszamy do Warszawy na antysystemową demonstrację, której celem jest zaakcentowanie naszego sprzeciwu dla obecnej władzy i wytwarzanych przez nią mechanizmów. „Młodzież potrzebuje alternatywy” – brzmi nasze motto. Sprzeciwiamy się wyniszczającym nasz naród antywartościom jak globalizacja, wyzysk, cenzura, czy multikulturalizm – na każdy z tych czynników posiadamy odpowiedź. Zaakcentujemy także sprzeciw wobec obecnej na ulicach (szczególnie tego dnia) i w głównonurtowych mediach lewackiej propagandy, oraz postępującej z każdym dniem swawoli i przemocy polskiej policji, która dzięki przyznanej jej przez władze bezkarności stała się swoistym aparatem prześladowań obywateli. Przechodząc głównymi ulicami stolicy pragniemy ukazać, że pomimo represji ze strony systemu, które uderzają w coraz szersze kręgi społeczeństwa stale będziemy podkreślać nasz niezależny i obywatelski opór. Dołącz do nas!

Demonstrację organizują warszawscy Autonomiczni Nacjonaliści. Patronat medialny nad akcją objęły: e-zin kibicowsko-narodowy Droga Legionisty, portal niezależnych nacjonalistów Autonom.pl, internetowy dziennik narodowo-radykalny Nacjonalista.pl. Manifestację wspierają także serwis warszawiacy.info oraz Narodowe Odrodzenie Polski.

 Gdzie: Warszawa, Plac Na Rozdrożu (pomnik R. Dmowskiego)
Kiedy: 01.05.2012
Godzina: 14:00

Link do wydarzenia na Facebooku: http://www.facebook.com/events/175052629281991/

Podstawowe informacje dotyczące demonstracji:

- na akcji mile widziane są flagi Polski, a także proporce ze stricte nacjonalistycznymi symbolami (czarne flagi, krzyż celtycki, falanga, szczerbiec)

- wszystkie banery i transparenty rozkładamy po bokach, wzdłuż kolumny demonstrantów;

- uprasza się o nie przynoszenie własnego sprzętu nagłaśniającego;

- każdy z uczestników jest zobowiązany do przestrzegania uwag i poleceń organizatorów;

Film promocyjny

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , , , , , ,

Podobne wpisy:

Subscribe to Comments RSS Feed in this post

2 Komentarzy

  1. Inicjatywa godna poparcia. Natomiast ten argument o exodusie zarobkowym Polaków po 1 maja 2011 do Niemiec, Austrii itd. jest dość demagogiczny. Stala zjawiska na miarę zarobkowej emigracji z 2004 r. nie powtórzyła się.

  2. Niestety, nie będzie mnie w Warszawie. Wyjeżdżam :(

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*