Manifestacja w hołdzie Żołnierzom Wyklętym w Szczecinku

Do grona miast, które postanowiły oddać hołd Żołnierzom Wyklętych dołącza Szczecinek, gdzie odbędzie się kolejna manifestacja z tej okazji.

Obchody rozpoczną się dnia 3 marca (sobota) o godz. 16.00 Mszą Świętą za Ojczyznę w Kościele Garnizonowym. Następnie o godz. 17:00, odbędzie się zgromadzenie pod dawną siedzibą UB na ul. Kościuszki (vis a vis SP4), gdzie zostaną upamiętnieni pomordowani członkowie Bojowego Oddziału Armii, działający na ziemi szczecineckiej.

Organizatorami akcji są: Legia Warszawa – Fan Club Szczecinek, 13 Czarny Szczep im. Zawiszy Czarnego w Szczecinku, Szczecinecki Portal Historyczny, Klub Sportowy Wielim Szczecinek, oraz portal www.78-400.pl – Szczecinek w Pigułce.

Link do wydarzenia na Facebooku: http://www.facebook.com/events/266252320115410/

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , , ,

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*