2,6 mln odsłon, 1 mln odwiedzin – udany rok portalu Nacjonalista.pl

Koniec starego i początek nowego roku to tradycyjnie czas podsumowań. AD 2011 był całkiem udany dla portalu Nacjonalista.pl.

Oto garść statystyk – wszystko na podstawie Google Analytics:

2 600 000 odsłon

1 000 000 odwiedzin

395 000 bezwzględna liczba unikalnych użytkowników

127 z tylu krajów pochodzili odwiedzający

1450 tyle wpisów pojawiło się na portalu

Dodatkowo nasz profil na platformie blogowej Salon24 zanotował ponad 35 000 odsłon. Jesteśmy obecni na najważniejszych serwisach społecznościowych (Facebook – blisko 3500 fanów, Twitter, YouTube) i wciąż staramy się docierać przede wszystkim do nowych osób. W przyjacielskiej atmosferze współpracujemy i wymieniamy się informacjami z trzema polskimi portalami antysystemowymi o profilu narodowym/konserwatywnym. Wzajemna promocja w różnych środowiskach z pewnością będzie nam przyświecała także w 2012 roku. Byliśmy cytowani i obecni w najważniejszych mainstreamowych mediach i portalach z naszą „ulubioną” Gazetą Wyborczą na czele, ale także Wirtualnej Polsce, Onecie, Dzienniku, Wprost24, Polskim Radiu, TVN24, Tok FM, Rzeczpospolitej i innych. Patronowaliśmy kilku wydarzeniom oraz inicjatywom wydawniczym – m.in. pierwszej polskiej biografii Evity Peron. Nasz portal zyskał także uznanie wśród nacjonalistów z wielu krajów Europy.

Dotychczasowe rezultaty pokazują, iż nawet w przypadku medium o jasnej i zdecydowanej afiliacji ideowej możliwe jest osiągnięcie wymiernych sukcesów, choć dla nas są one jedynie kolejnym etapem na długiej drodze. Wciąż jest wiele do zrobienia, uczymy się na błędach, ale cel jest jasno określony. Nasza linia ideowa pozostaje niezmienna, narodowo-radykalna, trzeciopozycyjna, nie zamierzamy nikomu się przypodobać w imię akceptacji „mniejszego zła” czy innych zaklęć ludzi letnich, choć oczywiście mogłoby to przynieść jakieś krótkotrwałe „korzyści”. Nam na nich jednak nie zależy.

Dziękujemy wszystkim naszym dotychczasowym Czytelnikom za to, iż regularnie nas odwiedzają i liczymy na niezmienność w tym względzie ;) Prosimy również o polecanie portalu Nacjonalista.pl swoim znajomym, osobom postronnym, promocję na przeróżnych witrynach i serwisach społecznościowych. To również jest konkretny przejaw zaangażowania, dzięki któremu przekaz nowoczesnego nacjonalizmu dotrze do coraz większej liczby naszych rodaków. Dziękujemy wszystkim darczyńcom – jesteście nieocenionymi współtwórcami naszego portalu. Dziękujemy wszystkim osobom przesyłającym swoje teksty oraz pomagających nam w ten, czy inny sposób. Na koniec prosimy wszystkich Was o dalsze wsparcie finansowe – działamy społecznie, a nawet drobne kwoty umożliwią dalszy rozwój portalu Nacjonalista.pl i sprostanie oczekiwaniom dotychczasowych i przyszłych Czytelników. Zapraszamy wszystkich do współpracy – pokażmy, iż nacjonalizm to życie w świecie umarłych. Nacjonalizm to wolność!

Życzymy polskim nacjonalistom oraz ich rodzinom wszystkiego najlepszego i wielu łask Bożych w Nowym Roku 2012!

Redakcja

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Podobne wpisy:

Subscribe to Comments RSS Feed in this post

3 Komentarzy

 1. Dziękujemy serdecznie redakcji konserwatyzm.pl i liczymy na dalszą owocną współpracę.
  http://www.konserwatyzm.pl/artykul/3355/udany-rok-portalu-wwwnacjonalistapl

 2. Życzę wam aby ten rok był lepszy.

 3. Jak dla mnie, to jeden z najlepszych jak nie najlepszy z patriotyczno-nacjonalistycznych portali.
  Jak piszecie, jeszcze duzo przed Polska pracy, wiec nalezy oczywiscie nalezy promowac takie strony jak sie da, bo to dla dobra calego narodu.
  Pozdrawiam redakcje.

  Niech Zyje Wielka Polska!

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*