Pytanie publiczne do wolnomularzy

Drodzy „bracia-fartuszkowi”,

poza wszelką wątpliwość udowodniono związki łączące A. Breivika z masonerią. Mało tego. Norweski terrorysta szczyci się swoją przynależnością do tej wywrotowej organizacji. Dziś Polskie Radio podało informację, że zamachowiec chce podczas piątkowej rozprawy wystąpić w „masońskim płaszczu”. W związku z tymi okolicznościami chcemy otrzymać odpowiedz od polskich masonów: czy biorą na siebie odpowiedzialność za to, że ich członek dokonał tak makabrycznego czynu?

Powszechnie wiadomo, że jedną z cech wolnomularstwa jest”braterstwo” między ich aktywistami bez względu na różnice narodowościowe. Nasze pytanie kierujemy do działających w Polsce lóż masońskich oraz do redakcji portalu www.racjonalista.pl, który to promuje idee wolnomyślicielskie.

Ponownie apelujemy do wszystkich służb mających za zadanie zapewnić bezpieczeństwo państwa, aby zbadały związki łączące polskich masonów z ich norweskimi pobratymcami.

Redakcja portalu myśli konserwatywnej www.konserwatyzm.pl

Za: konserwatyzm.pl

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , ,

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*