11 czerwca – Warszawa za wartościami rodzinnymi przeciwko dewiacji (aktualizacja)

11 czerwca ulicami Warszawy znów przeciągną smutną ławą zwolennicy sodomii. Oddział Warszawski NOP zaprasza na akcję antydewiacyjną pod Sejmem (przy Pomniku Polskiego Państwa Podziemnego), skąd ruszają też promotorzy zboczeń.

AKTUALIZACJA – INFORMACJA ORGANIZATORA (kliknij)

Sobota 11 czerwca 2011, godz. 12.00 – Bądź i Ty!

Stop promocji zboczeń i dekadencji!

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , , , , , , , ,

Podobne wpisy:

 • 23 maja 2011 -- Nacjonaliści przeciwko promocji dewiacji – relacja z Krakowa
  Kilkaset osób (od 150 do 400 – w zależności od relacji, im bardziej czerwone wydawnictwo, tym mniejsza liczba) przemaszerowało w Krakowie w zorganizowanym przez Narodowe Odrodze...
 • 2 czerwca 2012 -- Warszawa: Sodomia good bye!
  Po raz kolejny nie udało się sodomitom w Warszawie przeprowadzić wymarzonej, radosnej „Parady”. Przemarsz był jeszcze mniejszy (2 tysiące ludzi – według pierwszych doniesień prop...
 • 8 marca 2016 -- Narodowcy kontra Pochód Degeneratów
  W niedzielę, 6 marca, po raz kolejny Warszawa stałą się widownią popisów osobników seksualnie ograniczonych. W czasie kolejnej „manify”, jej uczestnicy „zajęli się” zagadnieniem ab...
 • 2 września 2015 -- Narodowcy na manifestacji „Stop deprawacji w edukacji”
  Kilka tysięcy osób wzięło udział w niedzielę 30 sierpnia w zorganizowanej w Warszawie manifestacji przeciwko rządowej akcji promocji homoseksualizmu w szkołach. Po mszy świętej, od...
 • 15 czerwca 2015 -- Narodowcy przeciwko paradzie dewiantów
  Tradycyjnie jak co roku na ulice stolicy wypełzli zboczeńcy, i równie tradycyjnie warszawiacy pokazali, co sądzą o sodomitach. 13 czerwca 2015 ruchome akcje antypedalskie, pod NOPo...
Subscribe to Comments RSS Feed in this post

34 Komentarzy

 1. Nowy rekord na fejsbuku. Wydarzenie z tą akcją wisiało 16 godzin! Świadczy to o bacznej uwadze, jakim akcjom dewiacyjnym poświęcają zboczeńcy na fb. Ale nie tylko oni mogą pomieszać. Wystarczy wejść na ich strony (lista szczątkowa, na początek :) )) i w lewym dolnym rogu kliknąć w „zgłoś: strona”. Tam wybrać opcję „Wyraża nienawiść lub atakuje osobę”, typ „atakuje osoby ze względu na ich płeć i orientację” i wcisnąć „wyślij”. Fejsbuk, po przyjściu odpowiedneij liczby zgłoszeń blokuje stronę do wyjaśnienia :) Zabawa może być przednia, a wysiłku wiele nie trzeba.

  Lista stron do kasacji:
  http://www.facebook.com/oko.saurona
  http://www.facebook.com/agenda.fb
  http://www.facebook.com/pages/TAK-dla-Parady-R%C3%B3wno%C5%9Bci-w-Warszawie/491227805293
  http://www.facebook.com/FundacjaFeminoteka
  http://www.facebook.com/gskph
  http://www.facebook.com/pages/lgbtpl/204004372445
  http://www.facebook.com/pages/Ruch-poparcia-adopcji-dla-gej%C3%B3w-i-lesbijek/229309440417486
  http://www.facebook.com/pages/Otwarta-Rzeczpospolita/173011312036

 2. dobry pomysl, juz poklikalem :)

 3. Coś czuję, że szykuje się kolejna wiktoria :)

 4. już ze znajomymi klikaliśmy :)

  a tak wgl to inicjatywa dobra

 5. Autonom.pl informował że będzie w tym samym dniu demonstracja na Ursynowie. Nie lepiej byłoby mieć jedną silną antypedalską demonstrację w tym dniu? Tak to niektórzy pójdą demonstrawać u boku ZU a niektórzy razem z NOP.

 6. Z tego co wiem, demo NOP, jako kontra jest dostosowane do rozpoczecia manify zboków, dlatego jej ogłoszenie bylo uzaleznione od ujawnienia szczegołów przez paradowców. W sumei lepiej by bylo robic wspolnie, zawsze wiecej ludzi, ale to by autonomy musialy przesunac akcje o pare godzin – ich marsz jest na ursynowie przeciwko burmistrzowi, ktorego i tak tam nie bedzie, bo bedzie maszerowal z dewiantami.

 7. @skier137
  Parada pedryli rozpoczyna się o godzinie 13:00 pod Torwarem (vis a vis stadionu Legii…) i na pewno wyruszy ze sporym opóźnieniem, mijając po jakimś czasie demonstrację NOP. Z kolei akcja na Ursynowie zakończy się na kilka-kilkanaście minut po godzinie 12:00, tak więc wszyscy jej uczestnicy, którzy zechcą udać się na akcję NOP, uczynią to bez problemu, meldując się tam 15-20 minut przed 13.

 8. HIG, jedna poprawka, spod legii to wyruszą te ich platformy, zboki „spieszone” zbieraja sie bezposrednio pod sejmem. Natomiast jak ktos bedzie chcial, to sie wyrobi i tu i tu. I dobrze bedzie – to z praktyki mowie – bo pewnie biale kaski beda uniemozliwac dotarcie pod sejm, że idzie się na legala na akcje NOP pod pomnikiem panstwa podziemnego.

 9. No i mamy klasyczną akcję sekciarską: na nardowcy.net czytam, że 11 czerwca jest orgaizowany marsz tradycji i kultury, ktory rusza o 12 spod metra politechnika a potem, jak piszą organizatorzy: „pójdziemy w stronę gmachu Sejmu Najjaśniejszej, który swoją obecnością profanować będą w tym czasie sodomici”. Na tym komunikat się kończy. W czym rzecz: wielu ludzi ustawiało się na dojazd z akcji na Ursynowie na akcję pod sejmem. Muszą jechać metrem, wlasnie do stacji politechniki i stamtąd walić na sejm. A tutaj marsz kultury – i tu jes pies porzebany, bo marsz kultury bynajmniej nie idzie na akcję antypedalską, tylko omija ją szerokim łukiem. Na stronie miasta Warszawy w informacjach o zgrromadzeniach publilcznych (http://bezpieczna.um.warszawa.pl/imprezy-masowe/hydromagnetic), czytamy o trasie tej akcji: „Rondo Jazdy Polskiej [czyli metro politechnika], a następnie przemarsz ul. Waryńskiego, Marszałkowską na Plac Bankowy” Oznacza to, że może i marsz idzie w kierunku sejmu, ale mija go w odległości co najmniej poł kliometra. Po co więc tak było formułować informację, skoro celem marszu nie jest żadna kontra, tylko przemaszerowanie sobie przez Warszawę? Uważam, że potrzebne jest jakies oficjalane wyjasnienie, bo wielu ludzi może sie na takie cos nabrać.

 10. Słuszne spostrzeżenie, to faktycznie próba zrobienia ludzi w bambuko.

 11. Marka Jurka też zaprosili? :) Po marszu mógłby wygłosić prelekcję „Judeo-chrześcijańskie korzenie Europy. Izrael i USA – bastiony cywilizacji łacińskiej”. Marsz kultury idzie bokiem, podobnie jak jego organizatorzy w Krakowie. Chłopcy stali pod ścianą pomiędzy pedałami i Marszem Promującym Wartości Rodzinne. Nie mogli się sekciarze zdecydować :mrgreen:

 12. Raczej to on ich zaprosił :) wiadomo, wybory, ale ciekawe, odciął się od nich w niewybrednych słowach 11 listiopada, a tu proszę: wybory i pedały potrafią połączyć :)

 13. Firefly, odległość według mapy googlowkiej wskazuje 1,2 km :) , wiadomo, pół kilosa, to by było niebezpiecznie blisko :)

 14. Firefy: Z informacji jakie posiadam Urząd Miasta Warszawy nie zaktualizował informacji o trasie Marszu Tradycji i Kultury na swojej stronie. Ale po co to sprawdzać u źródła.

 15. No to teraz mw i przystawki mogą wykazać się jak w marcu 2006 roku. Telefony na komendę zaktualizowane? :mrgreen:

 16. Stara, fałszywa śpiewka Freikorps.

 17. Oczywiście, tak samo jak spotkania waszego idola i sponsora z Kulczykiem :)

 18. Freikorps : Od dłuższego czasu był spokój na linii MW – ONR – NOP komu zależy na netowych wojenkach ? Bo do czego prowadzą głupie teksty i głupie komentarze? Walka o przyciągniecie młodych ludzi do danej organizacji nie powinna odbywać się w ten sposób, który raczej odstrasza ich od jakiejkolwiek działalności.
  Warto też nie tkwić w stereotypie o MW czy ONR, bo to chyba nie przystoi tym którzy szukaja Prawdy.

 19. Jakbym już miał pojawić się to bym wybrał manifestacje NOP , bo co mnie obchodzi jakiś marsz zorganizowany przez PIS i obłudnika Jurka-Marka.

 20. Hej, Ale chyba MW i ONR zlacza sie pozniej z NOP-em pod sejmem czy beda oddzielnie????

 21. Vojkan : wszystko zakończy się ustawką pod sejmem, która zadecyduje o podziale mandatów :)

 22. Ofensywa – zupełnie nie rozumiem uwagi, jak sie domyślam ironicznej, „po co sprawdzac u źródła”.Przeciez to własnie „źródło” czyli narodowcy.net nie podało ŻADNYCH szczegółów, a pierwszej wersji nawet daty (co widac w komentarzach). Żródłem są wasze informacje, weryfikowane przez oficjalnie zalegalizowane dokumenty, które publikowane sa na stronie publicznej Warszawy. Może więc „źródło” powinno wytrysnąć z kompletem prawdziwych informacji, a nie za przeproszeniem sikać byle jak i byle gdzie :)
  vojkan – a cholera ich wie, źródło ofensywy na ten temat nie szemrze :)

 23. NarodowyNR : Marsz organizowany jest przez MW,ONR i PR. W tym czasie PiS wiesza z lewakami flagi tęczowe na Ursynowie :)

 24. „(jak podano, inicjatorami są byli działacze PiS, obecnie skupieni w proizraelskiej Prawicy RP) ”
  (strona NOP)

  Ja za takie towarzystwo dziękuje…

 25. Tintin : Mój post był mega ironiczny owszem, cieszę się, że kolega to dostrzegł, bo mam problemy z ironizowaniem .
  Na stronie narodowcy.net była i jest informacja o Sejmie. Ale dla nop.org.plbardziej wiarygodny był platformerski UM Warszawa. Po notce na stronie nop.org.pl pojawiła się informacja na narodowcy.net , która kolejny raz potwierdzała informacja o Sejmie. Ale pewnie dla kolegi nadal wiarygodnym źródłem jest HGW :)

 26. Ujmijmy to w ten sposób: nie wierze w spisek władz miasta stołeczego Warszawy, a dokładnie urzędników przyjmujących zgloszenia o manifestacjch, spisek, wymierzony w MW. Idąc tym tropem moglibyśmy dojść do wniosku, że spiskowcy mają swoich ludzi w serwisie narodowcy.net, w „źródełku” o którym kolega pisał, w którym od początku wprowadza się czytelników w błąd. Jeżeli jednakże mamy z tym sugerowanym przez Ofensywę spiskiem do czyneinia, to tym bardziej wiarygodność poprawianych co chwila informacji jest wątplliwa :) .
  I może jeszcze jedno, tutaj nie idzie o wspominane przez kolege Ofensywa „mandaty” czy też „przyciągniecie młodych ludzi do danej organizacji” – akcje antypedalskie nie są formą werbunku – przynajmniej my tego ta nie traktutjemy, tylko akcją o chrakterze społecznym w związku z ważnymi społecznymi przemianami. I może dlatego nei patrzymy na życie przez pryzmat spisków: zrestą: spisek przecikwko Prawicy RP Marka Jurka? Przeciwko giertychcom? I to spisek władz Warszawy (czyli HGW) , które judeochrzescijanom z PRawicy i giertychowcom dają bonusy w postaci lokali, o których inni moga pomarzyć? Dobre :)

 27. Tintin : Ale finezyjna ekwilibrystka słowna :) Gratki :)
  W którym miejscu narodowcy.net wprowadzał w błąd?W którym miejscu pisałem o spisku?
  UM Warszawa już poprawił informację o trasie marszu. Czy nop.org.pl także to zrobi ?

 28. W kórym miejscu? Wprowadzeiem w błąd jest snp brak informacji, albo informacja sugerująca coś przeciwnego :) Najpierw – brak daty, potem – nieprawdziwą informację o kierunku trasy. Zmiana trasy jak sama nazwa wskazuje, jest zmianą. Chyba że kolega sugeruje, że urzędnicy sami z siebie wpisali dowolna trasę, a biedni organizatorzy musieli to korygować. Kolejny spisek? Kontynuacja pierwszego – czyli świadomego wporwadzania w bład przez urzędnikó miejskich (taka jest wymowa, „spiskowa” tego, co kolega pisał wyżej). A co do zmian informacji na portalu nopowskim, to do portalu nopowskiego; ja się kolegi nei pytam, czy narodowcy.net będą prostować i przepraszać za zamieszanie, jakie wywołali, walcząc o mandaty dla judeochrzescijanskie Prawicy RP Marka Jurka :)

 29. No to jeszcze raz powtórzę dla kolegi: na Narodowcy.net podana trasa była cały czas ta sama.

 30. Urocza napina :) Żeby nie było za słodko, po ostrzeżeniu dla Freikorpsa i Tintina. Proszę wrócić do tematu, czyli do organizowanej przez NOP akcji, a nie tego co robią judeochrześcijanie i ich nowi sojusznicy.
  Zamiast epatować tym co pisze jakiś portalik „RN/zjednoczonego frontu”, proponuję docenić postawę portalu konserwatyzm.pl – jakże różni od nas ideowo, a poinformowali o sobotniej manifestacji. Podobnie zresztą portal Prawica.net. Zresztą tu także pisze się o różnych inicjatywach, a nie udaje że nic się nie dzieje (Kraków, Wrocław, Szczecin etc.), bo organizowało to NOP. Fakt, manifestacje na 400-500 osób organizowane przez jedną organizację to nie to samo, co 200 osób na ogólnopolskich manifach zjednoczonego frontu, ale dziwne że jakieś konserwy o tym wspominają, a trunarodowcy i ich zakompleksione przystawki nie. Było już o tym wielokrotnie mówione i nie ma sensu powtarzać. Kto chce to dostrzega pewne sprawy.
  Piszący o „pikietkach” nie potrafili się nawet zdobyć na informację o akcji AN na Ursynowie – wiadomo, pewne logo na plakacie uwiera :) (można było wymazać). Jak widzę na stronie NOP zareklamowano nawet kontrę jakiegoś Ruchu Suwerenności, no ale mniejsza z tym. Schluss, koniec. Najbardziej rozgorączkowanym polecam jakąś lekką muzykę, może być Cheryl Cole:
  http://www.youtube.com/watch?v=-AWoZmAxKxg
  Następne posty z cyklu napinka lądują w koszu.

 31. Niezła ta Cheryl Cole.

 32. O zobaczcie. A ja zawsze myślałem, że to kto inny śpiewa ;)

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*