Dr David Duke: Ariel Szaron – Terrorysta i masowy morderca

Z dniem dzisiejszym, izraelskie media podały informację o zgonie wieloletniego dowódcy wojskowego, ministra i premiera Izraela, Ariela Szarona. Z tej okazji, pragniemy przybliżyć naszym czytelnikom sylwetkę tego człowieka. Przedstawiony tekst jest fragmentem książki dra Davida Duke’a pt. „Żydowski Suprematyzm”, przetłumaczonej w zeszłym roku na język polski. Pisana była za czasów, kiedy nieżyjący Ariel Szaron był jeszcze urzędującym premierem państwa syjonistycznego. Bez zbędnego rozwodzenia się – życzymy miłej lektury (Redakcja).

***

Terrorysta i masowy morderca izraelską głową państwa

Izraelski premier Ariel Szaron jest jednym z najbardziej krwiożerczych terrorystów świata. Jest odpowiedzialny za bezlitosną rzeź co najmniej 1500 mężczyzn, kobiet i dzieci w obozach dla uchodźców z Bejrutu – Sabrze i Szatili. Nawet oficjalna izraelska komisja uznała Szarona osobiście odpowiedzialnym za libańskie masakry.

W roku 1982 Szaron, jako minister obrony Izraela, przeprowadził izraelską inwazję na Liban oraz naloty dywanowe i dewastację miasta Bejrut (w Libanie zginęło cztery razy więcej kobiet i dzieci niż we wrześniowych nalotach na Nowy Jork). Ten akt terroru bombowego został dokonany przez Żydów, używających myśliwców i rakiet dostarczonych przez USA.

Po izraelskiej okupacji militarnej i dewastacji, Szaron siłą usunął opór palestyńskich bojowników z Libanu. Wiele palestyńskich kobiet, dzieci i starców trafiło do obozów dla uchodźców w pobliżu Bejrutu. Stany Zjednoczone publicznie zagwarantowały ich bezpieczeństwo i obiecały, że wkrótce powrócą oni do swoich najbliższych. Kiedy Szaron spisał ich na straty, zaplanował nie tylko krwawy terror przeciwko uchodźcom. Wiedział bowiem, że będzie to również akt zdrady przeciw USA i że wywoła to intensywną nienawiść do Ameryki.

W nocy 16 września 1982 roku wysłał szwadrony śmierci libańskich falangistów do dwóch obozów dla palestyńskich uchodźców – Sabry i Szatili. Izraelskie czołgi i wojsko szczelnie otoczyli obozy, aby zapobiec ucieczce jakiegokolwiek Palestyńczyka, a szwadrony śmierci rozstrzeliwały, sztyletowały i pałowały palestyńskich cywilów przez całą noc, cały dzień i kolejną noc. Izraelczycy otaczający obozy słuchali z radością wystrzałów karabinów maszynowych i krzyków dochodzących z wewnątrz. Szaron wysłał następnie buldożery, by ukryć jak największą część zbrodni. Zmasakrowano 1500 palestyńskich mężczyzn, kobiet i dzieci, a być może nawet 2,5 tysiąca (oficjalne libańskie śledztwo ustaliło taką liczbę). Nawet po wysiłkach Szarona wielu Palestyńczyków pozostało niepogrzebanych i pracownicy Czerwonego Krzyża odnaleźli całe rodziny, w tym setki małych dzieci i osób starszych z poderżniętymi gardłami lub wypatroszonych. Niezliczona ilość kobiet i dziewcząt została zgwałcona, zanim je ubito.

Do sądu w Belgii wpłynął wniosek o osądzenie Ariela Szarona za zbrodnie przeciwko ludzkości, podobnie jak Trybunał Haski dokonał ekstradycji byłego prezydenta Jugosławii, Slobodana Miloševića i postawił mu zarzut popełnienia ludobójstwa w Kosowie. Szaron nie będzie od teraz podróżował do Belgii w obawie przed aresztowaniem przez Międzynarodowy Trybunał.

Szaron, mimo że poszukiwany jest za morderstwa w Sabrze i Szatili, mógłby równie dobrze być sądzony za tuzin innych masakr dokonanych w czasie jego kariery, zbrodni przeciwko ludzkości, które sięgają co najmniej roku 1953. Izraelska gazeta Ha’aretz przypomina o dowództwie Szarona podczas masakry w wiosce Kibja w 1953r.: Żołnierze majora Ariela Szarona zabili podczas nalotu odwetowego 70 Palestyńczyków, głównie kobiet i dzieci.

Izraelski mord na palestyńskich uchodźcach po tym, jak Stany Zjednoczone publicznie zagwarantowały ich bezpieczeństwo, było nie tylko zbrodnią przeciwko ludzkości, ale również zdradą Ameryki. Szaron i inni zamieszani byli świadomi faktu, że Ameryka nagłośniła obietnicę zapewnienia uchodźcom bezpieczeństwa.

Masakra w obozach Sabra i Szatila była głównym motywem libańskich samobójczych zamachów bombowych, które zabiły 241 amerykańskich marines w Bejrucie niecały rok później. Jasno pokazała, jak amerykańskie wsparcie dla izraelskiego terroryzmu prowadzi do strasznych konsekwencji dla USA. Los Angeles Times, omawiając odkrywczą książkę byłego agenta Mossadu, wykazał, że izraelska służba przewidywała ataki terrorystyczne na koszary Piechoty Morskiej w Libanie w 1983 roku, ale zdradziecko nie ostrzegła Stanów Zjednoczonych:

Wśród najbardziej szokujących zarzutów Ostrowskiego jest ten, że Mossad nie podzielił się z USA szczegółowym rozpoznaniem, które mogło zapobiec samobójczym atakom bombowym na bejruckie koszary Piechoty Morskiej w roku 1983, w których zginęło 241 żołnierzy amerykańskich.

Ciała Palestyńczyków zamordowanych w Szatili na rozkaz Szarona

Ciała Palestyńczyków zamordowanych w Szatili na rozkaz Szarona

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , , , , , , , , ,

Podobne wpisy:

Comments

Komentarzy