Rafał Dutkiewicz apeluje o delegalizację NOP

Prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz prosi Gazetę Wyborczą o zbudowanie ogólnopolskiej akcji w celu delegalizacji NOP i innych podobnych organizacji.

Powtarzam więc, jestem radykalnym przeciwnikiem postaw o charakterze ksenofobicznym, nacjonalistycznym i rasistowskim.
Walka z postawami, których źródłem jest nienawiść do drugiego człowieka, nie ma szans powodzenia bez wsparcia państwa polskiego, które nie tylko uznaje Narodowe Odrodzenie Polski za organizację legalną, ale którego sądy przyznawały tej nacjonalistycznej organizacji rację, gdy próbowałem powstrzymać jej marsze przez Wrocław. Dlatego proszę „Gazetę Wyborczą”, aby zbudowała ogólnopolską akcję w celu delegalizacji NOP i innych podobnych organizacji.

Na podstawie: Gazeta Wyborcza

Komentarz: Gdy brak argumentów, pojawiają się zakazy. Boją się coraz bardziej :)

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , , ,

Podobne wpisy:

Subscribe to Comments RSS Feed in this post

9 Komentarzy

  1. I tak nie wygrają (działamy zgodnie z prawem), ale popatrzeć będzie miło ;)

  2. Jestem wielkim przeciwnikiem kar za zniesławienie ale chyba dało by go się pozwać za to że stwierdził że nienawiść jest podstawą NOPu. Szkalowanie w gazecie chyba również jest przestępstwem tak jak nakłanianie do łamania prawa.

  3. Chce się Wam tymi wypierdkami zajmować w ogóle? Przecież ten list ma tak beznadziejną treść, że nadawca dyskredytuje sam siebie :D

  4. Skoro już mowa o GW, to dla czego ten apel jest kierowany właśnie do nich, skoro i tak od lat walczą z nami :)

  5. A może ten Rafał D. zajmie się delegalizacją „Polskiej” partii komunistycznej, która działa w internecie, albo innych czerwonych tworów typu SLD i PO. krytyka polityczna?

  6. Z tego, co wiem, ostatnio pory nie było akcji zmierzającą do całkowitej delegalizacji NOP. A jeśli nawet znajdą jakiś sposób, to nic. W podziemiu będziemy jeszcze groźniejsi ;)

  7. Nikogo „groźnego” w naszym szeroko pojętym ruchu nie widzę, jakim optymistą bym nie był. Wszystko jakoś się człapie do przodu i oczywiście życzę jak najlepiej.

  8. Haniebna Zydowksa gazeta. Gdzie w Gazecie Wyborczej pokazuje sie naszych narodowcow kiedy ci skladaja chold polskim bochaterom w roznego rodzaju marszach patriotycznych, i to regularnie?? Kiedy GW ceni polski patriotyzm?? Ceni wtedy kiedy wychodzi film „Poklosie” na temat zdarzenia historycznego ktore nie jest jeszcze calkiem wyjasnione? Wtedy GW pisze ze ten film to rzekomy pokaz tego do czego doprowadza rzekomy antysemityzm. Ja powiem w ten sposob: oni maja media po swojej stronie, wladze i manipuluja. Zamiast gadac i narzekac na portalach to kazdy powinien uzyc inteligencji i pomyslec co moze od siebie dac, jak pomoc, cokolwiek zrobic z tym anty polskim(patriotycznym) unijnym systemem. Niech wyjdzie film o Zydowskich NKawodzistach, wtedy moze Michnik zamknie ryj.

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*