NOP zaprasza na antynopowskie manifestacje

Pedałujący, palikotowcy, młodzi socjaliści i starzy komuniści postanowili sobie pomanifestować. Oczywiście przeciwko Krzyżowi Celtyckiemu, bo razi ich jego nacjonalistyczny, chrześcijański i uniwersalistyczny charakter, bo gdzie tam celtykowi do sierpa i młota! No i oczywiście przeciwko „Zakazowi Pedałowania”, bo oni chcą pedałować, ile sił w odbycie, w przeciwieństwie do 40 milionów pozostałych Polaków.

Godziny spędów (niżej dokładne informacje) wybierane są tak jakoś dziwnie, jakby ze wstydem, dlatego spieszymy z pomocą aktywowi robotniczo-zoologicznemu i włączamy się w akcję promocji naszej symboliki. To dobry czas, by chętni (jeśli akurat nie będą mieli nic ciekawszego do roboty, jak na przykład ziewanie) mogli żywo podyskutować z onymi na przykład o wyższości hulajnogi nad rowerem czy Krzyża Celtyckiego nad gwiazdą czerwonoarmijną.

Poznań: 26 listopada, Plac Wolności, godz. 13.00 – 13.30

Kraków: 30 listopada, Placu Wszystkich Świętych pod Pawilonem Wyspiańskiego, godz. 13.00 – 14.00

Warszawa: 3 grudnia, Plac Zamkowy, godz. 13.00 – 15.00

O następnych imprezkach, jeśli będą, natychmiast powiadomimy. Proszę nie zapomnieć herbatki z malinami! I dodatków do niej!

źródło: www.nop.org.pl

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , ,

Podobne wpisy:

Subscribe to Comments RSS Feed in this post

Jeden komentarz

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*