Zjednoczony Ursynów

O zespole

Zjednoczony Ursynów jest zespołem muzycznym i grupą przyjaciół. Kierują się prostymi zasadami (kodeksem honorowym). Czerpią wzorce z polskich elit społeczno-kulturalnych, które zapłaciły najwyższą cenę za miłość do Ojczyzny podczas licznych wojen, i powstań narodowo-wyzwoleńczych na przestrzeni wieków. Jako zespół muzyczny nie są komercyjni, a muzykę robią z pasji. Nie grają dla polepszenia sytuacji materialnej, ani zdobycia popularności. Wszystkie środki na nagrania studyjne, realizacje, zdjęcia, filmy, montaż pochodzą z budżetu własnego, a nie z kapitału należącego do wytwórni muzycznych przez co często materiały tracą na jakości. Chłopaki prezentują kawałek solidnego rapu o przekazie narodowym. Jak sami deklarują grają dla narodowców i na tym środowisku najbardziej im zależy.

Portal Nacjonalista.pl nawiązał współpracę z  zespołem i od 10 września 2010 r. jest oficjalnym patronem medialnym grupy Zjednoczony Ursynów.

Już 09.10.2010 premiera ich najnowszej płyty pt. “KRÓLESTWO POLSKIE – epizod 1″ jest pierwszą z trzech części tryptyku muzycznego, którego tematem przewodnim jest patriotyzm w konwencji rap z elementami żywych instrumentów.

Okładka nowej płyty - KRÓLESTWO POLSKIE - epizod 1

Klipy promujące najnowszą płytę:

Pozostałe klipy: