Współpraca

Nacjonalista.pl to portal internetowy, którego celem jest budowanie niezależnych, alternatywnych mediów oraz społeczności ludzi myślących w duchu idei nowoczesnego nacjonalizmu. Możemy poszczycić się mianem największego i najdłużej istniejącego serwisu o takiej tematyce  w polskim Internecie – działamy od 2005 r. Serwis wciąż dynamicznie się rozwija; miesięcznie nasza strona notuje ponad 270 tys. odsłon i ponad 100 tys. unikalnych wejść. Posiadamy grono 52 tys. unikalnych użytkowników (dane z listopad / grudzień 2011, Google Analitycs), którzy odwiedzają nasz portal regularnie oraz Międzynarodowy Znormalizowany Numer Wydawnictwa Ciągłego (International Standard Serial Number, ISSN) nadany przez Narodowy Ośrodek ISSN podlegający Bibliotece Narodowej. Stale rosnące zainteresowanie portalem mówi samo za siebie.

W dalszym ciągu chcemy promować idee narodowego radykalizmu i projekty z tą ideą związane. W dzisiejszym, coraz bardziej zepsutym świecie, popieramy i chcemy promować wszystko co może zmienić ten stan rzeczy, zaoferować alternatywę młodemu pokoleniu, wierząc że właśnie na tej idei zbuduje swój własny światopogląd oparty o zasady nowoczesnego nacjonalizmu.

W tym celu chętnie obejmiemy patronatem medialnym ciekawe przedsięwzięcia, inicjatywy i projekty.

W tej chwili promujemy m.in. akcje:

- Zakaz Pedałowania (kampania to między innymi akcje ulotkowe, plakatowe, wlepkowe, grafitti, a przede wszystkim akcje bezpośrednie w formie manifestacji przeciwko tzw. paradom równości. Jednak największą popularność tej akcji przyniosła emisja filmów wyborczych w państwowej telewizji na okoliczność wyborów. Logo akcji zyskało ogromną popularność w społeczeństwie, szczególnie wśród ludzi młodych bez względu na opcję polityczną)

- Aborcja : prawdziwy holocaust (akcja popierana przez środowiska katolickie oraz księży, stało się o niej głośno po tym jak w kilku miastach Polski na drzwiach gabinetów ginekologicznych pojawiły się naklejki “Aborcja : prawdziwy holocaust”. Informacje o kampanii wyemitowane zostały przez dwie największe komercyjne stacje telewizyjne. W pokazanym materiale wypowiadali się organizatorzy akcji.

Więcej o naszych patronatach medialnych dowiesz się, rozwijając menu u góry strony „Patronat medialny”

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z nami, prosimy o kontakt: kontakt@nacjonalista.pl