FAQ

Jak dodać tekst na portal?

- Aby dodać tekst należy się zalogować i kliknąć w link „Dodaj tekst” w górnym menu strony
- Wypełnić: tytuł, treść, wybrać kategorię wpisu i dodać tagi (nie wypełniamy dodatkowych pól)
- Jeżeli chcemy do tekstu dodać obrazek, należy go wgrać na jeden z serwisów hostujących (np. http://imageshack.us lub http://imagefrog.net/)
- Linki ze zdjęciami, które otrzymamy należy wkleić na samym końcu tekstu, dzięki czemu redaktorzy będą mogli je dodać przy akceptacji. Należy pamiętać, że zdjęcia/grafiki muszą być naszego autorstwa.
- Istnieje możliwość zamieszczenia filmu z serwisu YouTube, w tym celu wystarczy wkleić go w treści i automatycznie zostanie wyświetlony w danym miejscu.
- Po dodaniu wszystkich niezbędnych elementów klikamy w przycisk „Zapisz szkic„, a następnie „Podejrzyj”, dzięki czemu zobaczymy jak nasz tekst będzie wyglądał.
- Jeżeli uważamy, że wszystko jest tak jak chcieliśmy to wystarczy wysłać tekst do akceptacji, przez naciśnięcie przycisku „Zapisz do przeglądu„.
- Ponowna edycja tekstu jest możliwa tylko do momentu akceptacji przez redaktora. Zatwierdzone teksty nie mogą być edytowane przez dodającego.

Uwagi

- Tylko poprawnie podesłane teksty będą publikowane.
- Nadal można podsyłać teksty drogą elektroniczną na e-mail: kontakt@nacjonalista.pl
- Redakcja portalu pozostawia sobie prawo do nie publikowania podesłanych tekstów, które zawierają błędy językowe lub treść nie odpowiada polityce portalu Nacjonalista.pl

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania, lub coś nie jest dla Ciebie jasne – napisz do nas: kontakt@nacjonalista.pl