Nowy Wspaniały Świat: Mary Wagner – represje za obronę życia

Kanadyjka Mary Wagner jest znakomitym przykładem na praktyczną realizację haseł o „wolności” w Nowym Wspaniałym Świecie. Jej „zbrodnią” za każdym razem jest próba nakłonienia kobiet w tzw. klinikach aborcyjnych do zmiany decyzji. Do tego typu placówek udaje się zawsze z różami, a więc całkowicie pokojowo. Jak wyglądała akcja w grudniu 2017 roku w Toronto? Zacytujmy relację:

Razem z Mery była siostra Immolata, która opisała jak to wyglądało. Weszły i około 40 minut minęło, gdy przybyła policja więc miały czas porozmawiać z kobietami i mężczyznami, którzy byli tam razem ze swoimi żonami. Mery przekonywała te kobiety mówiąc, że „jest szansa, dajcie szansę temu dziecku, jest możliwość, aby uratować to dziecko, będziesz żałowała do końca życia”. Była taka nerwowa atmosfera, jak podkreśla siostra Immolata. Po przybyciu policji Mery była wyprowadzona w dosyć brutalny sposób – założono kajdanki, wzięto ją pod ręce, a Mery była wleczona do radiowozu.

Święta Bożego Narodzenia obrończyni życia spędziła za kratami. Pokazuje to tylko stopień degeneracji systemów prawnych w krajach zaawansowanej demokracji.  Za obronę nienarodzonych Mary Wagner była aresztowana już blisko 10 razy. W więzieniu spędziła w sumie około 6 lat.

Mary Wagner w rozmowie z magazynem „Polonia Christiana” powiedziała o swoim zaangażowaniu m.in.:

Wszyscy powinniśmy budować kulturę życia w takim stopniu, w jakim możemy. A można to robić na wiele sposobów. Kiedyś poznałam grupę osób pracujących w przestrzeni publicznej, rozmawiających z kobietami, które myślą o przeprowadzeniu aborcji. W Kanadzie istnieje telefon zaufania, każda kobieta, która z niego skorzysta, może otrzymać konkretne wsparcie i pomoc ze strony osoby, która jest na danym terenie zaangażowana w obronę życia. Jest też wiele osób, które nie mogą się zaangażować w ten sposób ze względu na dzieci, którymi się opiekują, bądź starszych rodziców wymagających opieki. To także postawa pro-life, realizacja Ewangelii Życia. Jako chrześcijanie mamy obowiązek nią żyć i ją głosić, szczególną uwagę poświęcając tym najsłabszym i pomijanym przez innych – w tym dzieciom nienarodzonym.

W liberalno-kapitalistycznym społeczeństwie mordowanie nienarodzonych jest po prostu kolejnym biznesem. Nasi poprzednicy ideowi na łamach magazynu „Prosto z Mostu” pisali: „My, w walce z kapitalizmem nie będziemy zajmowali się jak PPS drobiażdżkami. Walczyć będziemy o przebudowę całego ustroju, walczyć będziemy o wybicie kapitalizmowi zębów, a te zęby są przede wszystkim żydowskie”.

Na podstawie: pch24.pl/nacjonalista.pl

Mary

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , , ,

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*