Bitwa w szambie: Paweł Kukiz potępił „narodowców”

Od początku przewidywaliśmy, czym skończy się sojusz „narodowców” z obrotowcem Pawłem Kukizem. Można powiedzieć, że jesteśmy prorokami. „Siła o jakiej się partiom nie śniło” przoduje dziś w żenującym antyfaszyzmie, choć czasem ruchowcy zdobywają się na sezonowy „radykalizm”. Ich dawny przyjaciel tak podsumował niedawny protest przed siedzibą (p)rezydenta Dudy:

Szczerze przepraszam za wprowadzenie „narodowców” do Sejmu. Na swoje usprawiedliwienie – przed wyborami wiele środowisk domagało się sojuszu wszystkich sił antysystemowych – JOWowców, Wolnościowców, Narodowców. Niestety, „narodowcy” w obecnym kształcie okazują się być niebezpieczniejszymi dla Polski niż System. Na szczęście (w nieszczęściu) nie ma ich już dzisiaj w K’15. Mimo to jeszcze raz przepraszam. Hasło „zdejmij jarmułkę-podpisz ustawę” to retoryka przedwojennych bojówek skrajnej prawicy nie mająca niczego wspólnego z ideą Dmowskiego z czasów Konferencji Paryskiej. Żenada.

Fajna bitwa w szambie – odcinek X. „Narodowcy” jednak pozostają nieugięci i znowu ogłosili zawiązanie sojuszu – tym razem mają budować po raz kolejny „polski Jobbik”. Mamy już dla nich hasło wyborcze: Stop faszyzmowi! Zresztą z takim banerem paradowali już w jednym z miast.

Przypomnijmy, kandydat „RN” w wyborach prezydenckich – ten z sekty pastora – otrzymał ponad 77 000 głosów. To wszystko pomimo wielkiego tour po Polsce, nakładach finansowych i obecności w reżimowych mediach. Dla porównania Narodowe Odrodzenie Polski w wyborach do Senatu (7 kandydatów) w 2015 roku otrzymało 57 000 głosów. Wszystko przy zerowych kosztach.

Ostrzegając przed pewnymi środowiskami nie czynimy tego kierując się pobudkami personalnymi, ale mentalnym kurestwem bezideowych karierowiczów, żerujących na naszych ideowych poprzednikach z okresu II RP. Trzeba jednak przypomnieć, iż szambo związane z „RN/Endecja/Kukiz’15/Sekta niedoszłego prezydenta i pastora z Lublina/inne przyległości” nie ma nic wspólnego z nacjonalizmem/narodowym radykalizmem. Zamiast więc narzekać lub tworzyć „nowe jakości”, których „ideologią” jest personalna nienawiść, zachęcamy do wypełnienia formularza rekrutacyjnego TUTAJ.

Na podstawie: onet.pl/facebook.com

fetor-jpg_19_03_2016_07_47

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , , ,

Podobne wpisy:

Subscribe to Comments RSS Feed in this post

5 Komentarzy

 1. Ale tak dla szczerości to właśnie to, że NOP nie podejmuje działań ku temu, by zdobyć popularność nic nie daje. Same akcje charytatywne i inne niewielkie działania nie spowodują wzrostu poparcia, być może nasilenie propagandy dałoby coś więcej, a nie chwalenie się zdobyciem kilkudziesięciu tysięcy głosów przy zerowych kosztach, co i tak nie zbliża do celu

  • Na pewno działania są niewystarczające. Jednak jest też druga strona medalu – tradycyjna już bierność wielu deklarowanych nacjonalistów, którzy czekają na zbawcę lub na to, że ktoś za nich coś zrobi, a oni – „weterani” ze stażem 2 lat na fejsie – wejdą na przysłowiowe gotowe. Zaangażowanie (realne – aktywizm i/lub wsparcie finansowe), dyscyplina, ideologia na pierwszym miejscu – tak to wygląda w innych krajach, o których często się tu pisze (Grecja, Włochy).

 2. Krótko i na temat:
  http://www.nop.org.pl/rekrutacja/
  Jeśli ktoś nie może (z przyczyn zawodowych) działać oficjalnie, wtedy:
  http://www.nacjonalista.pl/darowizna/
  Wszystkie ręce na pokład!

 3. Tu zdjęcie Kukiza w bluzie z logo związku jaszczurczego: http://www.bialystokonline.pl/gfx_artykuly/201505/84665.jpg

 4. Koń by się uśmiał.

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*