Obraza Idei: Lewicowi imbecyle porównują PiS-uar do faszyzmu

Lewicowo-liberalni imbecyle od jakieś czasu bredzą o rzekomym faszyzmie w nadwiślańskiej neokolonii, porównując reżim PiS-uaru do nieśmiertelnej Idei. Wśród demokratycznych „eskpertów” nie brak osób z tytułami doktora i profesora. Weźmy takiego Romana Kuźniata, profesora i dyplomatę, który obwieszczał:

W Polsce budowany jest faszyzm. Faszyści włoscy byli przeciwko Lidze Narodów, tak jak nasi są przeciwko Unii Europejskiej.

Na łamach Gazety Wyborczej niejaki Łukasz Gadzała, pewnie w przerwie między kolejną dawką substancji halucynogennych, z przekonaniem pisał:

Mussolini we Włoszech też nie zbudował państwa faszystowskiego z dnia na dzień. Nie liczmy, że w Polsce jakieś rewolucyjne wydarzenie wskaże wszystkim: oto rodzi się faszyzm. Dziś wykuwa się on powoli, systematycznie każdego dnia i dlatego tak trudno go zidentyfikować.

Dr hab. Agata Bielik-Robson przebiła wszystkich:

Nie mam złudzeń, ani zbyt wiele nadziei, więc chcę nazwać rzecz po imieniu. Nic nowego pod słońcem: ta zapaść polityczna, w której powoli pogrążamy się wszyscy, to po prostu zwykły faszyzm. Nawet nie neofaszyzm. Po prostu faszyzm.

Nie można tego nazwać inaczej, jak obrazą dla Duce i pokoleń faszystowskich bojowników. Zestawienie zdrajców i marionetek obcych stolic (PiS-uar) z włoskimi patriotami jest haniebne. Tak to niestety jest, że po 1945 roku hasła „faszyzm” wobec rzekomych przeciwników (wszyscy demokraci to sprzedajne gnidy) – używają moralne i intelektualne zera.

Na podstawie: Prasa polskojęzyczna

Porównywanie Duce do zdrajców z PiS-uaru jest haniebne

Duce

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , , , , ,

Podobne wpisy:

Subscribe to Comments RSS Feed in this post

Jeden komentarz

  1. Oczywiście takie wypowiedzi to dyshonor i hańba. Tylko w mojej skromnej ocenie nie należy zawężać fenomenu faszyzmu tylko do Włoch. Faszyzm to zjawisko ponad-narodowe (uniwersalne) i ponad-epokowe (wieczne). Nie ogranicza się zatem do jednego narodu (Włosi) i jednej epoki (1918-1945). Poza tym uważam, że antyfaszyzm musi zostać zniszczony.

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*