Kolejne represje ZOG wobec działaczy National Action

Białe ofiary azjatyckich gwałcicieli i pedofilów nie mogą się doczekać sprawiedliwości, za to kontrolowany przez Żydów establishment Wielkiej Brytanii systematycznie represjonuje nacjonalistów. 3 stycznia 2017 roku sześć osób związanych z National Action, której działalność jest od grudnia 2016 roku nielegalna w Zjednoczonym Królestwie, zostało aresztowanych pod zarzutami „działalności terrorystycznej”. Będą im przedstawione zarzuty na podstawie artykułu 41 z Terrorism Act. Aresztowano 26-latka z Cambridge, 21-latka z Banbury w Oxfordshire, 28-latka z Wolverhampton, 26-latka z Leicester oraz 24-latka z Stockport. Najstarsza w tym gronie jest kobieta, która ma 37 lat i również pochodzi z Banbury.

National Action organizowała konferencje, obozy szkoleniowe (media pisały o „białym dżihadzie”), a przede wszystkim po wielu latach marazmu w brytyjskim ruchu, ponownie wprowadziła nacjonalizm na ulice. Jej oficjalnym hasłem było „Śmierć dla zdrajców, wolność dla Wielkiej Brytanii”. Aktywiści NA współpracowali na terenie Wielkiej Brytanii z polskimi nacjonalistami z NOP – m.in. w ramach akcji pomocy bezdomnym Europejczykom „White Rescue”, a także gościli na Marszu Patriotów.

Solidarity with our British comrades! You will never walk alone!

Na podstawie: nacjonalista.pl/informacje nadesłane

NA

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , , , , , ,

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*