Frexit: Nacjonaliści z Akcji Francuskiej przeciwko UE

Francuscy nacjonaliści-monarchiści, podobnie jak narodowi rewolucjoniści, mają jasne i czytelne stanowisko w sprawie Unii Europejskiej i globalizmu. Od jakiegoś czasu prowadzą kampanię pod nazwą „Frexit” – nie trzeba raczej tłumaczyć jej znaczenia. Tym razem przybyli do założonego w 122 roku p.n.e. miasta Aix-en-Provence, aby zamanifestować za Europą Wolnych Narodów, przeciwko „Europie” banksterów niszczącej suwerenność państw.

Kwestia sprzeciwu wobec Unii Europejskiej wśród narodowych rewolucjonistów (i jak widać monarchistów) nie podlega dyskusji. Biurokratyczna, niszcząca tożsamość i suwerenność struktura, utrwalająca dominację finansowej oligarchii, nie ma nic wspólnego z wizją Europy Wolnych Narodów, zjednoczonej na bazie wspólnych, ponadczasowych Wartości oraz cywilizacyjnej, kulturowej i rasowej jedności.

AF

 ***

 Podobna akcja z 2016 roku

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , ,

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*