Feminiści w praktyce, czyli jak lewicowi degeneraci traktują kobiety

Lewicowo-liberalni janczarzy lubią walczyć z „patriarchatem, nietolerancją, faszyzmem”, a tymczasem w swojej zagrodzie mają szambo, które wybiło roznosząc nieprzyjemny zapach. Osiem kobiet zarzuciło Jakubowi Dymkowi z „Krytyki Politycznej” i zawieszonemu już szefowi serwisu Wyborcza.pl Michałowi Wybieralskiemu molestowanie, gwałt i pobicie. W tekście czytamy m.in.:

Pewien czołowy lewicowy publicysta, który z upodobaniem robi sobie selfie na kobiecych demonstracjach, a na Czarnym Proteście przygotowywał nawet kanapki dla uczestniczek, jest znany z licznych przypadków napastowania seksualnego, przekraczania granic, obłapiania, chamskich, słownych zaczepek, które być może jego prawicowi koledzy uznaliby za końskie zaloty.

Szefowie w liberalnych gazetach, publicyści brylujący w telewizji. Biorą udział w Czarnych Protestach, mówią o prawach kobiet – jak więc możemy podejrzewać ich o skłonność do przemocy i mobbing? Pewnie dlatego potrafią pisać do nas w środku nocy: ‚Może pijaństwo i seks?’ albo ‚Dobrze wyglądasz, ale postuluje więcej dekoltów.

Innym razem powiedziałam, że ma się odczepić, dać mi spokój i zniknąć. Wówczas z nienawiścią i szaleństwem w oczach z całej siły przywalił mi głową w nos. Na szczęście w jego nasadę.

W związku z informacjami, które pojawiły się w przestrzeni publicznej, dotyczącymi oskarżenia przez grupę ośmiu kobiet o mobbing i molestowanie szefa portalu Wyborcza.pl oraz publicysty Krytyki Politycznej, prokuratura przeprowadziła z urzędu postępowania przygotowawcze – poinformowała prok. Ewa Bialik, rzeczniczka Prokuratury Krajowej.

Zwróćmy uwagę na lewicowy Nowy Wspaniały Świat: wulgarność, brak szacunku dla kobiet, przygodny seks, degeneracja. Idealni bohaterowie filmów z serii „Der Untermensch”.

Na podstawie: rp.pl/wp.pl

gnls

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , , , , , , ,

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*