Generał Ratko Mladić – serbski bohater skazany na dożywocie

Tak zwany „Trybunał do spraw zbrodni wojennych w byłej Jugosławii” skazał dowódcę bośniackich Serbów, generała Ratka Mladicia. Wyrok to dożywocie. Akt oskarżenia Mladicia zawierał 11 zarzutów obejmujących ludobójstwo, zbrodnie wojenne i zbrodnie przeciwko ludzkości. Serbski generał został uznany za winnego 10 z tych zarzutów. Prokuratorzy od początku domagali się dożywocia dla człowieka określonego w demoliberalnej nowomowie mianem „rzeźnika Bałkanów”. Obrońcy chcieli uniewinnienia lub maksymalnie 15 lat więzienia dla oskarżonego.

- Na pewno złożymy apelację i będzie ona skuteczna – powiedział dziennikarzom obrońca generała Dragan Ivetić. Syn Mladicia, Darko, uznał karę za „niesprawiedliwą” i nazwał ją „wojenną propagandą”. – Ta kara jest niesprawiedliwa i sprzeczna z faktami, będziemy ją zwalczać w ramach apelacji, aby udowodnić, że ten wyrok jest błędny – oznajmił Darko Mladić na konferencji prasowej.

To fałszywe prawdy są siłą demokracji. Należałoby zabić raz na zawsze w umysłach ludzkich nacjonalizm i doktryny podobne do niego. Do tego celu wszystkie środki są dobre: pranie mózgów, manipulowanie prawdą, dobrze zaplanowana propaganda, oszustwa i hipokryzja kładąca nas w plecy Auschwitzem czy Srebrenicą. Nacjonalizm jednak żyje i żyć będzie. Precz z wasalami Waszyngtonu i Brukseli. Ratko Mladić – Srpski Heroj!

Na podstawie: interia.pl/nacjonalista.pl

mladic

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , , , ,

Podobne wpisy:

Subscribe to Comments RSS Feed in this post

Jeden komentarz

  1. Autorzy rozpadu Jugosławii chodzą w glorii chwały? To nie zbrodniarze wojenni? Prawo Kalego.

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*