Harvey Weinstein – symbol żydowskiej dominacji w Hollywood

Gdyby szukać na szybko współczesnego wcielenia Żyda niszczącego fundamenty Cywilizacji, obok Sorosa na to miano zasługuje do niedawna filmowy potentat – Harvey Weinstein. Ze swoją aparycją mógłby wystąpić w przedwojennych niemieckich filmach propagandowych skierowanych przeciwko międzynarodowemu żydostwu.

Jednego z najpotężniejszych hollywoodzkich producentów w jednej chwili pogrzebał artykuł, który 5 października ukazał się w „New York Timesie”. Jego autorki Jodi Kantor i Megan Twohey ujawniły, że Harvey Weinstein przez 30 lat molestował seksualnie kobiety – swoje współpracownice ze studia, dziewczyny, które chciały zrobić karierę aktorską, a nawet młode gwiazdy. Były ich dziesiątki. Większość ludzi wiedziała o jego „upodobaniach”, jednak wszyscy milczeli jak zaklęci. Do czasu. Przed wspomnianą publikacją żydowski degenerat rozdawał karty i decydował o karierach. Przyjaźnił się z Obamami, których starsza córka Malia odbywała w jego firmie staż. Wspierał kampanię prezydencką Hillary Clinton, był dobroczyńcą demokratów: sam przeznaczył na ich kampanię 750 tysięcy dolarów, drugie tyle zebrał. Sponsorował Amerykańskie Stowarzyszenie Planowania Rodziny i ufundował katedrę studiów feministycznych na Rutgers University.

Zwóćmy uwagę – wspieranie aborcji, feminizmu, różnej maści postępowców – jednym słowem typowe działania dla żydowskiego lobby kontrolującego Amerykę. Cel jest jeden – pisali o nim Louis Ferdinand Celine, Ezra Pound, dr David Duke i wielu innych. Międzynarodowi Żydzi od wieków kontrolowali handel ludźmi, przemysł pornograficzny, przodowali w seksualnych dewiacjach i ich promowaniu na forum publicznym. Nie bez powodu znany aktor Marlon Brando stwierdził, iż „Hollywood jest w rękach Żydów”.

Nacjonaliści muszą bezkompromisowo zwalczać wszelkie zarazy niszczące Cywilizację i chrześcijańską moralność.

Na podstawie: wp.pl

Weinstein

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , , ,

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*