Szambo wybiło: „Narodowcy” – od Kukiza w stronę PiS-uaru

Pamiętamy dobrze zmanipulowane ameby intelektualne, którzy zapewniały, jak to „ruchowcy-narodowcy” w ramach tworu Pawła Kukiza będą tworzyć „narodową alternatywę” dla ugrupowań budujących od 1989 roku Republikę Okrągłego Stołu. Już niektórzy chłopcy i dziewczęta dostrzegali oczyma wyobraźni coś na kształt przedwojennego Obozu Wielkiej Polski….Koniec okazał się taki, o jakim pisaliśmy od początku. Najpierw budowniczowie „siły, o jakiej się partio nie śniło” się pokłócili, zdradzili swoich kolegów (norma w tym środowisku), a później tradycyjnie się podzielili. Jeden poseł został sam, inni stworzyli twór o nazwie „Endecja”. To miała być „frakcja narodowców” w klubie Kukiz’15. Długo to nie trwało. Najpierw pod koniec października 2017 roku odszedł jeden poseł – Sylwester Chruszcz, dawny (?) przyjaciel Romana Giertycha (twrcy MW) i wielki fan amerykańskich baz wojskowych. Następnie, 8 listopada, były prezes MW Adam Andruszkiewicz (znakomity kierowca i koneser hoteli). Obaj przeszli do klubu Wolni i Solidarni, kolejnej przystawki PiS-uaru w Sejmie. Obaj zapewniają o gorącym poparciu „dobrej zmiany”. Zbliżają się kolejne wybory, już trzeba myśleć o przyszłości, dieta poselska i kilometrówki są przyjemne.

Paweł Kukiz słusznie napisał o „zdrajcach, którzy zawsze pozostaną zdrajcami”. Gdy prześledzimy „kariery” osób z wierchuszki tworu Romana Giertycha, zawsze ostatecznie trafiali oni w szeregi politycznych/medialnych mafii III/IV RP. Te bajki o „nacjonalizmie” służą jedynie manipulowaniu szeregiem zaangażowanych działaczy, którzy ostatecznie sprowadzeni są do roli białych Murzynów. Pomaszerują sobie raz do roku, wkrótce pewnie z establishmentem III/IV RP i tyle zostanie z marzeń o „Wielkiej Polsce”.

Ostrzegając przed pewnymi środowiskami nie czynimy tego kierując się pobudkami personalnymi, ale mentalnym kurestwem bezideowych karierowiczów, żerujących na naszych ideowych poprzednikach z okresu II RP. Trzeba jednak przypomnieć, iż szambo związane z „RN/Endecja/Kukiz’15/Sekta niedoszłego prezydenta i pastora z Lublina/inne przyległości” nie ma nic wspólnego z nacjonalizmem/narodowym radykalizmem. Zamiast więc narzekać lub tworzyć „nowe jakości”, których „ideologią” jest personalna nienawiść, zachęcamy do wypełnienia formularza rekrutacyjnego TUTAJ.

Na podstawie: onet.pl/facebook.com

fetor-jpg_19_03_2016_07_47

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , , , , , , , ,

Podobne wpisy:

Subscribe to Comments RSS Feed in this post

4 Komentarzy

 1. A czemu Ruch Narodowy jest zły? Tak z ciekawości się pytam, bo w temacie nie siedzę. Po prostu na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie normalnej narodowej organizacji. To pierwsze wrażenie, nie ocena, bo moja wiedza na jego temat jest zbyt skromna, bym mógł jaką taką ocenę sformułować. Choć oglądałem kiedyś film na JewTube z Bosakiem i zrobił na mnie przykre wrażenie liberalnego mięczaka, który boi się męskich, stanowczych decyzji w polityce. Znów jednak to tylko wrażenie, nie ocena.

  • A.Zawisza: „Racja jest po stronie Izraela”

   • Izrael? To gniazdo międzynarodowego żydostwa? Tego już za wiele. Gdzie wierność szczytnym antysemickim tradycjom polskiego nacjonalizmu? Mam dla Zawiszy małą niespodziankę. Czego by negatywnego nie powiedzieć o Landserze/ Lunikoffie nie sposób zaprzeczyć, że niektóre piosnki ma fajne, i ta się do nich zalicza: https://www.bitchute.com/video/1Z04lMsqJouz/

    Załączam polskie tłumaczenie i specjalne pozdrowienia dla Zawiszy i reszty syjo-”narodowców”.

    Landser – Ran an den Feind! (Na wroga!)

    Czujemy w lotniskach i na wysokościach
    Zuchwałe szczęście orła.
    Idziemy do bramy, słońce wschodzi,
    Pozostawiamy ziemię.

    Towarzyszu, towarzyszu, wszystkie dziewczyny muszą czekać.
    Towarzyszu, towarzyszu, nasze bombowce nurkujące startują.
    Towarzyszu, towarzyszu, rozbrzmiewa rozkaz:
    Na wroga! Na wroga!
    Bomby na Izrael!

    Zadamy „narodowi wybranemu”
    Ostatni, decydujący cios.
    Odprawi(a)my sąd, wasze imperium światowe zostanie rozbite,
    To będzie nasz najchlubniejszy dzień!

    Towarzyszu, towarzyszu, wszystkie dziewczyny muszą czekać.
    Towarzyszu, towarzyszu, nasze bombowce nurkujące startują.
    Towarzyszu, towarzyszu, rozbrzmiewa rozkaz:
    Na wroga! Na wroga!
    Bomby na Izrael!

    Czy słyszycie jak silniki śpiewają: na wroga!
    Czy słyszycie jak silniki śpiewają: na wroga!
    Bomby, bomby, bomby na Izrael!
    SHALOM! :D :D :D

 2. Podzielili się, bo oni są tak jak polipy – rozmnażają się przez pączkowanie :)

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*