Ruski Marsz 2017 – przeciwko Putinowi, korupcji i masowej imigracji!

Tegoroczny Ruski Marsz na ulicach Moskwy przebiegł pod znakiem niespotykanych wcześniej represji oligarchicznego reżimu Putina i jego pachołków. Masowe aresztowania nacjonalistów przed i w trakcie wydarzenia, konfiskaty flag i banerów (m.in. z hasłami „Przeciwko marksizmowi i kapitalizmowi!”, „Żądamy lustracji!”), uniemożliwienie chętnym dołączenia do kolumny i działania prowokatorów sprawiły, że Ruski Marsz A.D. 2017 był najsłabszym frekwencyjnie w historii. Ostatecznie kilkaset osób w trakcie pochodu domagało się ustąpienia Putina, desowietyzacji oraz zatrzymania masowej imigracji z Azji. Przywódcy ruchu nacjonalistycznego podkreślają, iż w bieżącym roku mija dokładnie 100 lat od czasu, gdy czerwoni mordercy przejęli władzę, zaś obowiązkiem każdego jest kontynuowanie walki tych Rosjan, którzy wtedy stawili im czoła oraz wszystkich antybolszewickich bojowników.

W 151. numerze magazynu „Szczerbiec” polecamy lekturę apelu rosyjskich nacjonalistów do europejskich kolegów – szczegóły wydawnictwa TUTAJ.

Pełna solidarność z rosyjskimi kolegami! Chwała Polsce, chwała Rusi!

rm1

rm2

rm3

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , ,

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*