Nacjonalistyczna Europa: Donbas i Krym to Ukraina, Katalonia to Hiszpania

Współpraca świadomych nacjonalistów z Europy w obliczu wspólnych zagrożeń jest dziś oczywistością. Działacze nacjonalistycznego Korpusu Narodowego z Charkowa przygotowali solidarnościowy mural oraz klip z przesłaniem dla swoich kolegów z Hiszpanii, którzy są świadkami awanturniczej polityki katalońskich separatystów spod znaku multikulturalizmu i mieszania ras. Jeden z byłych oficerów Pułku Azow wypowiada w nim znamienne słowa:

Przyszłość Europy zależy od europejskich nacjonalistów. To na ich ramionach spoczywa odpowiedzialność za zachowanie wielkich kultur. W tym czasie wsparcie zaprzyjaźnionych sił jest niezwykle istotne. Krym i Donbas to Ukraina. Katalonia to Hiszpania. Hiszpania, tak jak Ukraina, jedna, zjednoczona i wolna.

Wykonane przez nacjonalistów z Ukrainy grafiti zawiera znane z hiszpańskich publikacji narodowo-syndykalistycznych (po raz pierwszy użyte przez niezapomnianego Onésimo Redondo), a później używane w czasach rządów generała Franco, hasło: „España, Una, Grande y Libre!”.

Na podstawie: Informacje nadesłane

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , , , , , , , ,

Podobne wpisy:

Subscribe to Comments RSS Feed in this post

Jeden komentarz

  1. Zapomnieli dodać że Kosowo jest Serbskie. Co do Krymu to nie uważam że ci co nie popierają rosyjskości Krymu to nie są europejskimi nacjonalistami. Co do Donbasu to myślę że większość ludności tamtego regionu ma gdzieś strony konfliktu i chcą po prostu zakończenia wojny

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*