Rosyjscy nacjonaliści w hołdzie żołnierzom Białej Armii

Nasi rosyjscy koledzy dobrze zdają sobie sprawę, jakie spustoszenia fizyczne i duchowe poczynił w ich kraju bolszewizm. Nie zamierzają więc rezygnować z walki przeciwko spadkobiercom antynarodowego reżimu i postsowieckiej mentalności, która zatruła dusze Rosjan. W Samarze, pod stojącym tam wciąż pomnikiem ludobójcy Lenina, rosyjscy nacjonaliści upamiętnili ofiary bolszewizmu i żołnierzy Białej Armii do końca stawiających opór żydokomunie. Młodzi patrioci trzymali transparent z napisem „Dziękujemy dziadkowie za próbę” oraz wizerunkami dwóch bezkompromisowych antykomunistów – Piotra Krasnowa, legendarnego atamana Wojska Dońskiego oraz Wiktora Łarionowa.

W 151. numerze magazynu „Szczerbiec” polecamy lekturę apelu rosyjskich nacjonalistów do europejskich kolegów – szczegóły wydawnictwa TUTAJ.

Отбоя не было! Борьба продолжается! Россия будет свободной!

ba

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , , , , , , ,

Podobne wpisy:

Subscribe to Comments RSS Feed in this post

2 Komentarzy

  1. Ostatnio xportal pisał o „zwalczaniu” „szowinistów i komunistów” przez FSB. Wspomnieli o Wiaczesławie Malczewie. Mam do was pytanie, czy on jest etnonacjonalistą w stylu DPNI, czy zwykłym liberałem?

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*