Salonowa gnida Ziemkiewicz kontra nacjonaliści

Tradycyjnie już przed każdym 11 listopada uaktywnia się salonowa gnida zwana Rafał Ziemkiewicz. Doradca „narodowców”, zwolennik legalizacji homozwiązków, miłośnik Izraela, który wspólnie z Michnikiem atakował Marsz Patriotów, tym razem wybełkotał coś o rzekomych „ekscesach NOP” w trakcie Święta Niepodległości, zapominając jednak dodać tradycyjnych oskarżeń o „agenturalność” (podobno organizację stworzył UOP lub niemiecka BND, tak pisała gnida). Medialna twarz tworu systemowych klaunów o nazwie „Endecja” przekonuje, że „w istocie jednak tradycja ruchów narodowo-radykalnych nic nie ma współczesności do zaoferowania”. Ten osobnik nie czytał cokolwiek z bogatego dorobku naszych ideowych poprzedników – gdyby było inaczej, nie kompromitowałby się takimi opiniami. Kasznica, Zaleski, Doboszyński – tym postaciom wspomniany obrotowiec mógłby co najwyżej buty pastować.

Salonowiec skrytykował również swoich kolegów za tegoroczne hasło Marszu Niepodległości. Sugerował, że zamiast „My chcemy Boga”, lepsze byłoby „Gott mit uns”. Antyfaszyzm prędzej czy później wychodzi z każdej liberalnej gnidy. My ostrzegaliśmy…..

Prezes NOP, w charakterystycznym stylu skomentował wypociny Ziemkiewicza:

Salonowo-polityczny pedryl Ziemkiewicz znów daje się ponieść swoim kompleksom w stosunku do nacjonalistów i popruł się niczym stuletnia kurtyzana z warszawskiego Pigalaka. Zamiast na Środmieściu, tym razem w pismie „Do rzeczy”. Juz tyle razy Rafaela saloonów kur.. próbowała zahaczyć „odpryskowe NOP”, że wniosek z tego taki, że odprysk wbił się w mózg rzeczonego i wierci. Ziemkiewicz dostaje szczególnego pierdolca, szczególnie jak pojawia się 11 listopada i przypominanie skądinąd smutnego faktu, że „prawica” trzyma Polskę w unijnej niewoli nie słabiej, niż liberalno-lewicowe platfusy.

Na podstawie: facebook.com/dorzeczy.pl

gni

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , , , ,

Podobne wpisy:

Subscribe to Comments RSS Feed in this post

3 Komentarzy

  1. Co do hasła Marszu Niepodległości to samo „My chcemy Boga” to za mało, lepsze hasło byłoby „My chcemy Boga i Polski Narodowej”

  2. by potwierdzić, że to salonowa gnida! Takich gnid, g..na warszawka ma znacznie więcej.

  3. Był czas że ,,pan” Rafał Ziemkiewicz był przez książkę ,,Myśli Nowoczesnego Endeka” iskrą dla wielu młodych ,by poznać Ruch Narodowy.A Starszym przypomnieć co nieco.Np: Ja w 1969 po raz pierwszy zagłosowałem na PAX ,i do tej pory ,,Myśl Narodowa” R.Dmowskiego ,oraz pisma Bolesława Piaseckiego są dla Mych poglądów kierunkiem ramowym.Choć jako Ślązak z Wyboru ( przed wojną w 1932 Ojciec osiedlił się na Śląsku),uważam że EKONOMICZNA Autonomia Śląska ,i uznanie Ślązaków za Słowiańską Grupę Etniczną,SZKODY Polsce nie przyniesie ,a raczej przyczyni się do Jej szybszego rozwoju. takie jest Moje zdanie.A co do pana Rafała ,mam wrażenie że WIZJA stałego ,,KORYTA” Go przygniotła.

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*