VIII Marsz Patriotów: Dla Niepodległej Polski – przeciwko Unii Europejskiej

Po raz ósmy Narodowe Odrodzenie Polski organizuje 11 listopada we Wrocławiu Marsz Patriotów. Jak dotąd była to największa niepodległościowa i antyunijna manifestacja w Polsce. Tysiące ludzi maszerowało tego dnia ulicami „Twierdzy Wrocław”, deklarując przywiązanie do idei Niepodległej Polski i wyrażając swój sprzeciw wobec unijnej, brukselskiej okupacji naszego kraju. Na tle innych 11-listopadowych akcji organizowanych w całej Polsce – Marsz Patriotów wyróżniał się jasnym, politycznym przekazem, wolnym od politycznej poprawności.

Życie publiczne jest jednak dynamiczne. Rządy demoliberalnych sługusów Brukseli zastąpione zostały rządami również płaszczącej się przed Unią Europejską tzw „prawicy”, która swoją zdradę usiłuje nachalnie przykryć biało-czerwonymi sztandarami – jakby narodowe barwy oraz okraszone „patriotycznymi hasłami” wypowiedzi mogły uświęcić politykę zniewolenia naszego kraju. Tak nie jest i nie będzie. Zdrada jest zdradą, nieważne jak została opakowana.

Zmiana sytuacji wymaga jednak zmiany formuły akcji. Zamiast jednorazowego masowego przemarszu, z punktu A do punktu B, tego roku nacjonaliści z NOP organizują MARSZ w całym Wrocławiu – w różnych akcjach formalnych i nieformalnych.

Tak wygodny dla władzy styl działania – „przyszli, przeszli, poszli” – musi zostać porzucony. Dlatego również zachęcamy inne środowiska – lokalne, patriotyczne – które dotąd uczestniczyły w organizowanym przez NOP Marszu Patriotów do organizowania tego dnia własnych działań, których motywem przewodnim będzie walka z brukselska okupacją. Tylko w ten sposób, tylko poprzez wielość niezależnych działań, ważnej dla nas wszystkich idei odzyskania przez Polskę Niepodległości przywrócimy właściwą rangę.

Niech Żyje Wielka Polska! Śmierć Wrogom Ojczyzny!

Chcący udzielić wsparcia finansowego dla prowadzonych akcji narodowych proszeni są o dokonywanie wpłat:

Zagranica poprzez PayPal: whiterescue.thirdposition@gmail.com (tytułem White Rescue)

Polska: Instytut Norwida, 65 1600 1462 1834 5351 3000 0001 (tytułem: działalność statutowa)

info@nop.org.pl
Wstąp do NOP – wypełnij formularz rekrutacyjny (kliknij!)

Dziennik Narodowo-Radykalny Nacjonalista.pl, podobnie jak w poprzednich latach, jest patronem medialnym wydarzenia.

Na podstawie: nop.org.pl/Informacje nadesłane

MPokn

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Wesprzyj portal finansowo! Nie musisz wypełniać blankietów i chodzić na pocztę! Wszystko zrobisz w ciągu 3 minut ze swoje internetowego konta bankowego. Przeczytaj nasz apel i zobacz dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia: APEL O WSPARCIE PORTALU.Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom
Tagi: , , , , , , , ,

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*